Czwartek, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 2870
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Spotkanie wigilijne w Komendzie Miejskiej Policji

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 27 grudnia 2012, 7:35
Aktualizacja: 8:19
Autor: opr.red.
Fot. użyczone
W Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu odbyło się spotkanie wigilijno – opłatkowe. Zaproszeni goście oraz policjanci zgodnie z tradycją przełamali się opłatkiem, życząc sobie radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego, co najlepsze w Nowym 2013 Roku.

Komendant Miejski Policji w Wałbrzychu insp. Ryszard Błażnik, złożył świąteczne życzenia policjantom, pracownikom policji i wszystkim zaproszonym gościom. Podziękował funkcjonariuszom za zaangażowanie i trud wkładany podczas codziennej służby w poprawę bezpieczeństwa mieszkańców Wałbrzycha.

W imieniu zaproszonych gości życzenia wszelkiej pomyślności złożył Prezydent Miasta Wałbrzycha Roman Szełamej. Następnie wszyscy wspólnie obejrzeli program słowno-muzyczny przygotowany przez młodzież z Zespołu Szkół w Starych Bogaczowicach. Wspaniały występ został nagrodzony gromkimi brawami. Komendant Miejski Policji w Wałbrzychu wręczył młodym artystom drobne upominki.

Po wysłuchaniu słów Ewangelii odczytanej przez ks. kapelana Jacka Biernackiego wszyscy składając sobie życzenia przełamali się opłatkiem oraz uczestniczyli we wspólnej Wieczerzy Wigilijnej.

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group