Poniedziałek, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 5848
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Czarny Bór: Spotkanie z pisarzem

Piątek, 6 maja 2022, 7:33
Autor: red
REGION, Czarny Bór: Spotkanie z pisarzem
Fot. organizatorzy
Tradycyjnie od 8 do 15 maja w całej Polsce obchodzony jest Tydzień Bibliotek. Biblioteczne święto to doskonała okazja do spotkań autorskich, warsztatów bibliotecznych i różnorodnych akcji czytelniczych.

W Bibliotece + Centrum Kultury w Czarnym Borze biblioteczne świętowanie rozpocznie się już 6 maja o godzinie 16.00 - spotkaniem autorskim z Alkiem Rogozińskim pisarzem, dziennikarzem, twórcą powieści obyczajowych i komedii kryminalnych. Jego książki („Lustereczko, powiedz przecie”, „Zbrodnia w wielkim mieście”, „Raz, dwa, trzy… giniesz Ty!” czy "Ukochany z piekła rodem") biją rekordy popularności i zdobywają kolejne, branżowe nagrody. Rogoziński w swoich książkach morduje zawsze z przymrużeniem oka i uśmiechem na twarzy, stąd przez wielu porównywany jest do Joanny Chmielewskiej - mistrzyni polskiego kryminału.

Podczas tegorocznego Tygodnia Bibliotek nie zabraknie też ciekawych zajęć bibliotecznych dla dzieci oraz warsztatów komiksowo-filmowych dla młodzieży. Te ostatnie, na zakończenie Tygodnia Bibliotek, poprowadzi Zbigniew Masternak prozaik, autor scenariuszy filmowych, reportażysta i… piłkarz.

Twoja reakcja na artykuł?

3
60%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
20%
Złości
1
20%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group