Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 3815
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Sprawa kasyna wraca jak bumerang

Środa, 15 grudnia 2010, 7:19
Aktualizacja: 7:19
Autor: PAW
Wałbrzych: Sprawa kasyna wraca jak bumerang
Fot. red
Zjednoczone Przedsiębiorstwo Rozrywkowe (ZPR) z Warszawy nie ustaje w próbach utworzenia w Wałbrzychu kasyna z prawdziwego zdarzenia.

Przed kilkoma miesiącami Zjednoczone Przedsiębiorstwo Rozrywkowe z Warszawy po raz pierwszy wystąpiło z propozycją utworzenia w naszym mieście kasyna gier. Wtedy jednak zdecydowana większość radnych była temu pomysłowi przeciwna i pomysł upadł.

Okazuje się jednak, że pomysł upadł, ale na niezbyt długo. Przed kilkoma miesiącami mówiło się, że kasyno miałoby powstać przy ulicy Broniewskiego w dzielnicy Piaskowa Góra. Teraz po wyborach samorządowych, ZPR zamierza ponownie ubiegać się o możliwość uruchomienia kasyna w Wałbrzychu. Nadal mówi się o tej samej lokalizacji. Dawna restauracja Stylowa to zdaniem ZPR-u, najlepsze miejsce do powstania takiego lokalu.

Wałbrzyscy politycy w rozmowach kuluarowych mają zróżnicowane opinie na ten temat. Część z naszych lokalnych polityków uważa, że to zły pomysł, ale jest też grupa twierdząca, że to pomysł godny rozważenia. Niemniej opinia polityków w tej konkretnej sytuacji jest istotna, bowiem, by ZPR mógł ubiegać się o wydanie koncesji na prowadzenie w Wałbrzychu takiej właśnie działalności, potrzebna jest zgoda Rady Miasta Wałbrzycha.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group