Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 3902
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: „Środy na Maxa” w Cinema City oraz IMAX

Wtorek, 3 kwietnia 2012, 7:31
Aktualizacja: 7:32
Autor: red
Wałbrzych: „Środy na Maxa” w Cinema City oraz IMAX
Fot. organizatorzy
Środa będzie od dziś wyjątkowym dniem dla wszystkich, którzy uwielbiają kino. Cinema City przygotowało dla kinomaniaków niesamowitą promocję, która potrwa do końca maja. Zasady są niezwykle proste. Wystarczy w dowolnym dniu przyjść do kasy Cinema City lub IMAX i zakupić bilet na środowy seans, by drugi otrzymać w prezencie! Promocja dotyczy biletów normalnych na filmy 2D i 3D zarówno w sieci kin Cinema City, jak i wielkoformatowych kin IMAX. Zabierz ze sobą dwa razy więcej przyjaciół i spotkajcie się w kinie!

Atrakcyjność „Środy na Maxa” w Cinema City i IMAX zwiększa fakt, że nie obowiązują żadne limity biletów promocyjnych na ten dzień. Jedyną rzeczą, która może ograniczyć tego dnia napływ miłośników kina do Cinema City lub IMAX jest pojemność sal. Tak atrakcyjna promocja jest również wspaniałą okazją, by wszyscy kinomaniacy mogli obejrzeć jeszcze więcej filmów z obszernego repertuaru kin Cinema City lub IMAX.

Dodatkowo, bilet w prezencie otrzymuje się zarówno przy zakupie biletów na seanse 2D oraz 3D, więc można wybierać do woli spośród bogatej oferty filmów.
- Kina Cinema City oraz IMAX zaskakują tej wiosny wyjątkowo atrakcyjnymi promocjami. Każdy, kto zakupi bilet normalny na środowy seans, drugi otrzyma od nas w prezencie. Warunki promocji są bardzo proste – wystarczy przyjść do kasy! Zrezygnowaliśmy z wszelkich limitów ilościowych, ogranicza nas tylko pojemność naszych sal. Charakter promocji ma zachęcić kinomaniaków do cieszenia się naszymi wiosennymi seansami z bliską osobą lub w grupie przyjaciół. Mamy nadzieję, że każda środa stanie się małym świętem kina w Cinema City oraz IMAX! - mówi Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group