Niedziela, 25 lipca
Imieniny: Krzysztofa, Jakuba
Czytających: 2484
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Stadion Czarnych z ogrodzeniem

Środa, 5 lutego 2014, 12:00
Aktualizacja: 23:04
Autor: PAW
Wałbrzych: Stadion Czarnych z ogrodzeniem
Fot. Robert Bajek
Drużyna piłkarska Czarnych Wałbrzych rozgrywająca swoje mecze na stadionie sportowym przy ulicy Wrocławskiej ma powody do radości.

Stadion Czarnych nie wygląda najlepiej. Przez wiele lat działacze klubowi próbowali ratować obiekt, ale ze względu na ograniczone możliwości finansowe, popadał on w ruinę. Klub, który kiedyś występował nawet na poziomie 4 ligi, powoli wychodzi na prostą i to widać po obiekcie.

Na stadionie przy Wrocławskiej rozpoczął się montaż ogrodzenia dookoła boiska. Stało się tak dzięki pomocy firmy Legipol, która przekazała ogrodzenie oraz firmie ZUBII, która udostępniła koparkę niezbędną do wykonania prac. Część boiska została już zabezpieczona, natomiast dalsze działania w tym kierunku będą kontynuowane.

Miejmy nadzieję, że ta poprawa wizerunku obiektu oznacza lepsze czasy dla Czarnych, a trzeba powiedzieć, że są na to szanse, bowiem zespół seniorów zajmuje po rundzie jesiennej 2. miejsce w klasie A i zgłasza aspiracje awansu do klasy okręgowej, a juniorzy Czarnych po wielu latach wywalczyli awans do ligi okręgowej i na wiosnę będą walczyć o utrzymanie na tym poziomie rozgrywek.

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group