Czytających: 7145

Dzierżoniów: Stal Bielsko–Biała ograna przez piłkarzy Górnika

Czwartek, 4 marca 2010, 10:15
Aktualizacja: 16:51
Piłkarze Górnika Wałbrzych wygrali sparing z wiceliderem III ligi opolsko–śląskiej. Biało–niebiescy pokonali 2:1 Stal Bielsko–Biała.

W ekipie trenowanej przez Roberta Bubnowicza zobaczyliśmy nową postać. Grającego ostatnio w Promieniu Opalenica Mateusza Sawickiego.

- Ten zawodnik jest wychowankiem naszego klubu, jednak występował poprzednio w zespole z poznańskiej okręgówki. W pojedynku ze Stalą zagrał poprawnie w obronie, ale żeby mówić o konkretach muszę go jeszcze zobaczyć w kolejnym sparingu. Wtedy będzie można podjąć jakąkolwiek decyzję - powiedział Robert Bubnowicz, trener Górnika Wałbrzych

Spotkanie ze Stalą do ciekawych należało jedynie w drugiej części gry, kiedy to futbolówka trafiała do siatki. Dla biało-niebieskich gole zdobywali w 65 minucie Adrian Moszyk oraz w 83 minucie, po przepięknym uderzeniu z rzutu wolnego, Marcin Morawski. Bramkę dla Stali strzelił w 73 minucie Suchowski.

Kolejny sparing wałbrzyszanie zagrają już w najbliższą sobotę o godzinie 11:00 na boisku przy ul. Ratuszowej. Przeciwnikiem podopiecznych Roberta Bubnowicza będzie Konfeks Legnica

Górnik Wałbrzych - Stal Bielsko-Biała 2:1 (0:0)
Górnik: Jaroszewski - Sawicki, Łaski, Majka, Przerywacz, Michalak G, Wojtarowicz, Morawski, Zinke , Janik Konarski oraz Misan, Wodzyński, Michalak D, Ciołek, Tobiasz, Rytko i Moszyk
Stal: Żebrowski - Rucki, Baron, Szczepanik, Gęsiokowski, Musiał, Antczak, Papatanasiu, Profic, Witor, Maciejewski oraz Wojtków, Rosół, Góral, Suchowski, Wawrzyniak i Ozimina