Środa, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 3775
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat wałbrzyski: Strażacy ochotnicy nie mają czasu na odpoczynek

Poniedziałek, 20 marca 2017, 6:42
Autor: opr. PAW
powiat wałbrzyski: Strażacy ochotnicy nie mają czasu na odpoczynek
Fot. archiwum
Zarówno w gminie Mieroszow jak i Boguszów–Gorce, czy Głuszyca strażacy należący do jednostek OSP, nie mogli w ostatnich dniach narzekać na brak pracy.

W sobotę 18 marca do dość nietypowego zdarzenia doszło na dworcu kolejowym Boguszów-Gorce "Wschód" (dzielnica Kuźnice). Zaparkowany w pobliżu peronu samochód osobowy stoczył się na torowisko. W pojeździe nie było nikogo. Samochód został usunięty z torowiska przed jednostkę OSP Boguszów oraz strażaków z PSP Wałbrzych.

Tymczasem 15 marca w Kowalowej, w gminie Mieroszów, doszło do wypadku samochodowego. Kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z zakrętu i uderzył w wiadukt kolejowy. Na miejscu interweniował pogotowie ratunkowe, policja oraz jednostki straży pożarnej. Kierowca został przewieziony do wałbrzyskiego szpitala.

Natomiast 16 marca strażacy z Mieroszowa, Głuszycy Górnej oraz Walimia uczestniczyli w akcji gaszenia trawy i siana. Do pożaru doszło w Głuszycy. W wyniku pożaru społnęło kilkadziesiąt hektarów łąk. Akcja gaszenia trwała killa godzin.

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group