Niedziela, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 5448
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Strefa bezpieczeństwa

Wtorek, 19 lipca 2022, 6:41
Aktualizacja: 9:03
Autor: red
Wałbrzych: Strefa bezpieczeństwa
Fot. WSSE "Invest Park"
Za nami I edycja Tygodnia Bezpieczeństwa Strefa Bezpieczeństwa zorganizowana, po raz pierwszy w historii, przez Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną "INVEST–PARK" w związku z obchodami 25–lecia działalności Spółki. Zarząd podczas eventu reprezentował wiceprezes dr inż. Paweł Kurtasz.

Celem pięciu wydarzeń, które WSSE "INVEST-PARK" zorganizowała przede wszystkim dla pracowników firm strefowych było propagowanie kultury bezpieczeństwa zarówno w życiu zawodowym jak i wolnym czasie.

Jaka jest odpowiedzialność kierowników za bezpieczną pracę zespołu? Jakie są aktualne zagrożenia cyberprzestępczością? Jak można doskonalić techniki bezpiecznej jazdy? Jak prawidłowo udzielać pierwszej pomocy? Jak ugasić pożar? Na te i wiele innych pytań, w dniach 11-15 lipca, w ramach współpracy z WSSE "INVEST-PARK", odpowiedzieli eksperci, którzy kwestię bezpieczeństwa traktują priorytetowo i wiedzą, jak ważne jest minimalizowanie ryzyka oraz misja edukacyjno-szkoleniowa w tym zakresie. Uczestnicy, których było w sumie ponad 250 osób, oprócz teorii, mieli niecodzienną możliwość praktycznego doskonalenia swoich umiejętności, a także obserwowania z bliska chociażby akcji ratowniczej Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Wałbrzychu.

Twoja reakcja na artykuł?

3
38%
Cieszy
1
13%
Hahaha
1
13%
Nudzi
2
25%
Smuci
0
0%
Złości
1
13%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group