Poniedziałek, 4 lipca
Imieniny: Malwiny, Odona
Czytających: 3671
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Studenci odebrali dyplomy

Czwartek, 7 lipca 2011, 11:25
Aktualizacja: 12:35
Autor: PAW
Wałbrzych: Studenci odebrali dyplomy
Fot. PAW
Blisko 400 absolwentów studiów pierwszego stopnia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Wałbrzychu odebrało dyplomy z rąk dyrektorów swoich instytutów. Uroczystość odbyła się w sali „Audytorium Novum”.

Po trzech latach owocnej nauki swoje dyplomy odebrali absolwenci studiów pierwszego stopnia na kierunkach: administracja (stacjonarna i niestacjonarna), turystyka i rekreacja (niestacjonarna), politologia (stacjonarna) oraz pedagogika (stacjonarna i niestacjonarna).
- Trzy lata temu rozpoczynaliście tutaj studia, a teraz odbieracie już dyplomy. Ten czas szybko minął, ale mam nadzieję, że nie żałujecie, że kontynuowaliście naukę na naszej uczelni – mówiła do studentów Elżbieta Lonc, rektor uczelni.

Później zaprezentowany został film autopromocyjny, a krótkie przemówienia Barbary Piątkowskiej i Jana Zwierki dotyczyły osiągnięć i przyszłości studentów.
- Liczę, że duża część studentów będzie kontynuowała naukę na naszej uczelni i za kolejne dwa lata zdobędą oni tytuły magistrów – mówi Jan Zwierko, kanclerz PWSZ.

Jan Zwierno skierował też słowa podziękowania do najaktywniejszych studentów, którzy w ciągu ostatnich trzech lat wnieśli znaczący wkład w rozwój uczelnianych kół naukowych oraz sportu akademickiego.

Po najważniejszej części uroczystości, czyli wręczeniu absolwentom dyplomów przez dyrektorów poszczególnych instytutów, za mównicą stanęli sami studenci. Aleksandra Pleskaczewicz, przewodnicząca Samorządu Studenckiego podziękowała kadrze naukowo-dydaktycznej za pomoc i wsparcie w trzyletnim toku studiów oraz podkreśliła, że to dopiero „koniec początku” kariery naukowej i zawodowej dla niej samej i innych absolwentów.

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group