Środa, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 3207
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Sudeckie Kryształy z WSSE

Poniedziałek, 7 listopada 2022, 13:34
Aktualizacja: 14:36
Autor: red
REGION: Sudeckie Kryształy z WSSE
Fot. red
W piątkowy wieczór Prezes Zarządu Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST–PARK" wziął udział w IX Dolnośląskiej Gali Plebiscytu Gospodarczego ”Sudeckie Kryształy”.

To wydarzenie, którego głównym celem jest promocja przedsiębiorczości oraz wyróżnienie działających w regionie firm, instytucji, stowarzyszeń i organizacji, które odniosły sukces i które mogą być przykładem sprawności działania, wzorem solidności i rzetelności.

Podczas uroczystej gali Prezes Zarządu WSSE Piotr Wojtyczka odebrał z rąk Krzysztofa Maja - Zarząd Województwa Dolnośląskiego - specjalne wyróżnienie z okazji 25-lecia istnienia Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST-PARK".

- W 1997 roku, gdy WSSE została powołana do działania na rzecz rozwoju regionalnego, zasięg strefy obejmował 4 lokalizacje z gruntami pod inwestycje o sumarycznej powierzchni 600 ha. Obecnie WSSE może wspierać inwestycje w 174 gminach a obszarem działania obejmuje 29 powiatów w 3 województwach, co stanowi około 6,6% powierzchni kraju. Bardzo dziękuję kapitule tego wspaniałego wydarzenia za nagrodzenie naszych działań - mówił Prezes Piotr Wojtyczka, który miał również możliwość wręczenia dwóch wyróżnień z kategorii Najlepsza Firma Odpowiedzialnego Biznesu.

Gratulacje dla laureatów czyli firmy Galwanizer z Dzierżoniowa oraz Wielobranżowej Spółdzielni Socjalnej Arte z Bielawy.

Twoja reakcja na artykuł?

2
50%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
50%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group