Czwartek, 24 czerwca
Imieniny: Jana, Danuty
Czytających: 2165
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dziećmorowice: Sudety Dziećmorowice wciąż wierzą w awans

Niedziela, 1 stycznia 2012, 19:20
Aktualizacja: Wtorek, 3 stycznia 2012, 7:22
Autor: PAW
Dziećmorowice: Sudety Dziećmorowice wciąż wierzą w awans
Fot. PAW
Po rundzie jesiennej najczęściej w gronie kandydatów do awansu do klasy okręgowej wymienia się ekipy Górnika II Wałbrzych i Karoliny Jaworzyna Śląska. Nie wolno jednak zapomnieć o Sudetach Dziećmorowice.

Sudety zajmują 3. lokatę. Mają na koncie 43 punkty (14 zwycięstw, 1 remis i 2 porażki). Zespół prowadzony przez Wiesława Kosowskiego doznał porażek jedynie w starciach z najgroźniejszymi konkurentami do awansu. Uległ w Jaworzynie Śląskiej 2-3 i przegrał u siebie z Górnikiem 0-5. Mimo tych strat, Sudety tracą do liderującej Karoliny zaledwie 4 punkty. Zespół ma na koncie 57 zdobytych goli i 26 straconych.

Wciąż do najmocniejszych punktów drużyny zalicza się Piotr Osiecki, który ma na koncie w tym sezonie 16 goli. Dzielnie wspierają go Zbigniew Sobolewski i Przemysław Spadło, którzy zdobyli po 8 goli dla swojej ekipy. Dużym zawodem okazała się gra Jarosława Grzesiaka pozyskanego z Górnika Gorce. Ten napastnik z przeszłością nawet IV-ligową zdobył w 6 meczach zaledwie gola. Oprócz napastników do wyróżniających się postaci w zespole należy zaliczyć: Sebastiana Chomę, Piotra Kozioła, Arkadiusza Kurmanbajewa i Marcina Otwinowskiego.

Zespół zamierza dokonać wzmocnień w przerwie zimowej i włączyć się do zaciętej rywalizacji o awans.

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group