Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 3271
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Witoszów: Sukces młodych piłkarzy Football Academy Wałbrzych

Wtorek, 13 marca 2012, 10:47
Aktualizacja: 15:27
Autor: PAW
Witoszów: Sukces młodych piłkarzy Football Academy Wałbrzych
Konrad Korba
Fot. użyczone
W Witoszowie odbył się turniej piłki nożnej rocznika 2004 i młodsi "Franc–Gardiner – Prakto CUP". Świetnie na tej imprezie zaprezentowali się piłkarze Football Academy Wałbrzych.

Za nami kolejny turniej organizowany przez Gryf Świdnica. Tym razem pod patronatem firm Franc-Gardiner oraz Prakto w hali sportowej w Witoszowie zmierzyły się zespoły złożone z zawodników rocznika 2004 i młodsi.

Zwycięzcą turnieju została drużyna Football Academy Wałbrzych (rocznik 2004-2005), która wygrywając z każdym, oprócz drużyny z Bielawy, zapewniła sobie pierwsze miejsce.

Na uwagę zasługuje fakt, iż po raz kolejny z bardzo dobrej strony pokazał się Konrad Korba, który zdobył aż 7 bramek i tym samym został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju. Pozostałe bramki dla FA Wałbrzych zdobyli - Kacper Surmaczyński (jedna bramka) oraz Fabian Kaczor (dwie bramki).

FA Wałbrzych (2004/2005) w składzie: K. Korba, K. Surmaczyński, O. Pawłowski, F. Kaczor, M. Bartnicki, G. Rajca, K. Wesołowski, G. Mamala, K. Matuszko oraz K. Sokólski

Wyniki:
FA WCH - Orlik Kłodzko 2-1 (Korba x2)
FA WCH - Gryf 2004 2-1 (Korba x2)
FA WCH - AKS Strzegom 5-0 (Korba x3, Kaczor, Surmaczyński)
FA WCH - Baszta Wałbrzych 1-0 (Kaczor)
FA WCH - Bielawa 0-1

A już za ponad miesiąc drużyna złożona z w/w zawodników oraz wzmocniona czterema zawodnikami z rocznika 2003 pokaże swoje umiejętności na Adidas Football Challenge we Wrocławiu. Turniej we Wrocławiu będzie dla Football Academy Wałbrzych derbami w kategorii U9, gdyż udział w AFC zapowiedziały także oddziały Football Academy Opole oraz Football Academy Olkusz.

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group