Wtorek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 1974
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Super podstawówka

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 22 kwietnia 2010, 13:26
Aktualizacja: 13:28
Autor: PAW
Szkoła Podstawowa nr 37 w Wałbrzychu uzyskała miano „Super Szkoły" w konkursie zorganizowanym przez Super Express.

Konkurs organizowany przez Super Express ma charakter ogólnopolski. O jego popularności świadczy choćby liczba placówek oświatowych, które biorą w nim udział.

Tym razem było podobnie. Do rywalizacji przystąpiły szkoły z całej Polski. Rywalizacja odbywała się w dwóch etapach. Szkoły, które przebrnęły przez wstępne sito eliminacji, zakwalifikowały się do drugiego, decydującego, etapu.

Komisja konkursowa do decydującej rozgrywki zakwalifikowała 20 szkół. Uczestnicy mieli za zadanie m.in. wykonać pracę na temat praktycznego wykorzystywania odpadów komunalnych. Pomysłowość uczniów SP nr 37 w Wałbrzychu została doceniona przez komisję konkursową w składzie: Małgorzata Golińska - wiceprezes Murator S.A., Sławomir Jastrzębowski - Redaktor Naczelny Super Expressu, Anna Zawiślańska - manager ds. Wydawniczych Super Expressu, Piotr Kupicha - lider zespołu Feel, Lech Lamenta - wiceprezes Krajowej Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej, Marek Michalak - Rzecznik Praw Dziecka, Beata Sobocińska - Dyrektor Zespołu d.s. Edukacji i Wychowania Biura Rzecznika Praw Dziecka, która przyznała wałbrzyskiej placówce 1. miejsce i tytuł „Super Szkoły” w kategorii szkoły podstawowe.

Dzięki temu sukcesowi wałbrzyska podstawówka wzbogaci się o wyposażenie pracowni komputerowej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group