Środa, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 3768
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Szczawno-Zdrój: Światowy Tydzień Przedsiębiorczości u nas

Środa, 23 listopada 2016, 15:03
Aktualizacja: 15:06
Autor: red
REGION, Szczawno-Zdrój: Światowy Tydzień Przedsiębiorczości u nas
Fot. organizatorzy
W zeszłym tygodniu świętowaliśmy kolejne obchody Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości – międzynarodowego projektu promującego rozwój biznesowych inicjatyw.

Dziewiąta już edycja ŚTP odbyła się pod hasłem ,,Biznes jest dobry, Przedsiębiorczość jest dobra!”, a Dolnośląscy Pracodawcy – regionalny związek pracodawców Konfederacji Lewiatan podpisali się pod nim aktywnie uczestnicząc w promowaniu przedsiębiorczości. Zorganizowali z tej okazji wraz z Ośrodkiem Enterprise Europe Network i Dolnośląską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A bezpłatne szkolenia, w których uczestniczyło blisko 100 osób!

Dolnośląscy Pracodawcy, jak co roku zaangażowali się w organizację Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Wraz z Ośrodkiem Enterprise Europe Network i Dolnośląską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A zorganizowali w Szczawnie-Zdroju trzy bezpłatne szkolenia. Wydarzenia odbyły się pod szyldem Akademii Dolnośląskich Pracodawców – w ramach której przedsiębiorcy mają dostęp do regularnych szkoleń różnorodnego spektrum tematycznego wspierającego prowadzenie firm.

Szkolenie ,,Standardy bezpiecznej pracy w firmach MŚP w świetle unijnych dyrektyw” poszerzyło wiedzę uczestników w temacie kultury bezpieczeństwa w zakładach pracy. Informacje przekazywane były m.in. przez inspektorów Państwowej Inspekcji Pracy - Okręgowego Inspektoratu Pracy we Wrocławiu, Oddziału w Wałbrzychu. Szkolenie pn. ,,Zarządzanie pracownikami pokolenia XYZ” wzmocniło umiejętności zarządzania pracownikami w obliczu różnic pokoleniowych, stanowiących ogromne wyzwanie dla pracodawców. Ostatnie szkolenie pt. ,,Jak wypromować swoją firmę w Internecie. Podstawy Web Marketingu” pokazało uczestnikom od praktycznej strony, w jaki sposób zadbać o zaistnienie firmy w Internecie, jak samodzielnie stworzyć prostą stronę www, uruchomić kampanię Google Adwords, czy też Facebook Ads.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group