Środa, 22 września
Imieniny: Maurycego, Tomasza
Czytających: 3942
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Sytuacja pod kontrolą

Środa, 11 marca 2020, 8:30
Aktualizacja: Czwartek, 12 marca 2020, 7:14
Autor: red
Wałbrzych: Sytuacja pod kontrolą
Fot. archiwum
Jak zapewnia prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej, nasze miasto jest dobrze przygotowane na ewentualne przypadki koronawirusa.

Wczoraj Wojewoda Dolnośląski Jarosław Obremski wydał komunikat: "Mając na uwadze negatywną ocenę stanu bezpieczeństwa wynikającą z analizy sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, uprzejmie informuję, że zakazywane będą planowane lub przeprowadzane imprezy masowe z udziałem publiczności".

W Wałbrzychu już podjęto decyzję o odwołaniu planowanych imprez masowych - koncertu zespołu Kult, dwóch meczów koszykarskiego Górnika Wałbrzych oraz pokazu baletowego "Jezioro Łabędzie" w kompleksie Aqua Zdrój. Zajęcia w szkołach będą na razie prowadzone normalnie, ale nie odbywają się wycieczki szkolne i imprezy integracyjne.
- Przyglądamy się sytuacji i reagujemy na bieżąco - mówi Roman Szełemej. - Apeluję o przestrzeganie zasad higieny i zdrowy rozsądek.

Tymczasem znane są już wyniki pacjentów, którzy przebywali w wałbrzyskim szpitalu na oddziale infekcyjno-wirusowym, a u których podejrzewano koronawirusa. Okazuje się, że wszyscy są zdrowi, nie mają koronawirusa.

Twoja reakcja na artykuł?

11
44%
Cieszy
0
0%
Hahaha
3
12%
Nudzi
0
0%
Smuci
4
16%
Złości
7
28%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (20) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group