Poniedziałek, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 3212
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Szczawno-Zdrój: Szczawno Zdrój za 50% – już 1 marca

Piątek, 9 lutego 2018, 8:27
Aktualizacja: 10:30
Autor: red
REGION, Szczawno-Zdrój: Szczawno Zdrój za 50% – już 1 marca
Fot. organizatorzy
Ruszyła nowa akcja promująca Szczawno–Zdrój . Akcję przygotowało stowarzyszenie Kocham Szczawno Zdrój przy współpracy z wybranymi gestorami bazy kulinarnej w podwałbrzyskim uzdrowisku. Finał akcji zaplanowany został na 1 marca 2018 roku.

W tym dniu w wybranych lokalach gastronomicznych na działających terenie Szczawna- Zdroju ceny potrwa i deserów zostaną obniżone o połowę.
– Akcja ma na celu zwiększenie ruchu turystycznego w Szczawnie Zdroju oraz zapoznanie zarówno mieszkańców Szczawna Zdroju jak i gości uzdrowiska z całą gamą smaków oferowanych przez lokalnych restauratorów, którzy zdecydowali się przystąpić do – mówi prezes stowarzyszenia Kocham Szczawno Zdrój Arkadiusz Czocher.

Członkowie stowarzyszenia przygotowując swój projekt wzorowali się na doświadczeniach Poznania. Tam, od ponad 10 lat odbywa się podobna akcja, w której uczestniczy ponad 100 przedsiębiorców.
– To nie tylko restauracje, ale także hotele, kawiarnie czy firmy z segmentu wellness. 1 marca 2018 roku osoby zainteresowane kulinarną ofertą szczawieńskich gestorów bazy kulinarnej będą mogli przez cały dzień korzystać w z wyjątkowej promocji. W tym dniu obowiązywać będzie u naszych Partnerów rabat 50% na wszystkie potrawy i desery oferowane w lokalach gastronomicznych – mówią członkowie stowarzyszenia Kocham Szczawno Zdrój.

Restauracje, kawiarnie i punkty gastronomiczne biorące udział w akcji będą specjalnie oznakowane. Koszty całego przedsięwzięcia promującego podwałbrzyskie uzdrowisko ponoszą szczawieńscy przedsiębiorcy oraz członkowie stowarzyszenia.
- Akcja to wynik wielu godzin rozmów z gestorami bazy kulinarnej w Szczawnie Zdroju. Podwałbrzyskie uzdrowisko ma jedną z najlepiej rozwiniętych baz gastronomicznych w naszym regionie. Zarządzający lokalami gastronomicznymi oferują unikalne potrawy. Często bardzo wysublimowane i niedostępne w innych miejscowościach. Chcemy tymi smakami się pochwalić się. Przyciągnąć do Szczawna Zdroju poszukiwaczy dobrego smaku. To po prostu sposób na promocję Szczawna Zdroju – mówi Arkadiusz Czocher.

Organizatorzy akcji mają nadzieję, że z ich zaproszenia skorzysta wiele osób, mieszkańców Szczawna Zdroju, Wałbrzycha i kuracjuszy. Chcieliby, aby w restauracjach i kawiarniach w Szczawnie Zdroju brakowało miejsc.
- To będzie niespotykana okazja, aby spróbować smaków uzdrowiska za bajecznie niską cenę- mówi Czocher. - Myślę, że nie warto w tym dniu zostawać w domu- dodaje prezes stowarzyszenia Kocham Szczawno Zdrój. Więcej informacji na na temat akcji na bieżąco na fan page stowarzyszenia w aplikacji Facebook.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group