Niedziela, 3 marca
Imieniny: Maryny, Tycjana
Czytających: 3206
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Struga: Szczęśliwy finał akcji poszukiwawczej

Poniedziałek, 13 marca 2023, 8:27
Aktualizacja: 10:29
Autor: red
Wałbrzych/Struga: Szczęśliwy finał akcji poszukiwawczej
Fot. KMP Wałbrzych
Ponad trzydziestu wałbrzyskich policjantów – w tym przewodnik z psem służbowym – przy wsparciu goprowców oraz strażaków, poszukiwało wczoraj w godzinach popołudniowych 29–latki, której zaginięcie zgłosiła najbliższa rodzina. Było podejrzenie, że kobieta może targnąć się na własne życie.

Z relacji zgłaszającego wynikało, że mieszkanka powiatu wałbrzyskiego w niedzielę około godziny 11:00 wyszła z domu, informując go, że będzie chciała odebrać sobie życie. Bezpośrednio po uzyskaniu informacji o zagrożeniu dla zdrowia i życia ludzkiego, wałbrzyscy funkcjonariusze będący w służbie rozpoczęli poszukiwania. Następnie dołączył do nich zaalarmowany o działaniach przewodnik z psem służbowym. Wsparcia udzielili także goprowcy i strażacy z quadami oraz dronem.

Policjanci podczas prowadzonej akcji przez kilkadziesiąt minut przeczesywali tereny zielone oraz nieużytkowane w najbliższej okolicy, gdzie mogła udać się 29-latka. Kobieta ostatecznie przed godziną czternastą została odnaleziona na terenie Strugi przez policjantów pierwszego komisariatu. Na szczęście nic poważnego jej się nie stało. Trafiła do szpitala, gdzie udzielona została jej specjalistyczna pomoc lekarska.

Twoja reakcja na artykuł?

2
18%
Cieszy
1
9%
Hahaha
0
0%
Nudzi
2
18%
Smuci
2
18%
Złości
4
36%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group