Czytających: 4031

Wałbrzych: Szczyrk poległ

Niedziela, 2 lutego 2020, 19:37
Aktualizacja: Poniedziałek, 3 lutego 2020, 10:05
Siatkarki Chełmca Wodociągów Wałbrzych nie bez trudu ograły u siebie SMS II Szczyrk 3–1.

Zespół ze Szczyrku to reprezentantki Polski juniorek i pokazały one, że drzemie w nich potencjał. Początek pierwszej partii należał do gości, którzy prowadzili 6-11. Później nasza drużyna się zmobilizowała i zaczęła gonić wynik i w efekcie doprowadziły wałbrzyszanki do stanu 20-22, ale seta przegrały do 22.

W drugiej partii gra podopiecznych Marka Olczyka wyglądała już o wiele lepiej i dość gładko wałbrzyszanki pokonały swoje rywalki do 14. Niemal identyczny przebieg miał trzeci set. Nasze siatkarki szybko odskoczyły z wynikiem i z każdą minutą powiększały przewagę, by wygrać partię ponownie do 14. Jeszcze szybciej zakończył się czwarty set, w którym dominacja Chełmca nie podlegała dyskusji, o czym świadczy fakt, że Wodociągi dały ugrać przeciwnikowi zaledwie 13 oczek.

Chełmiec Wodociągi Wałbrzych - SMS II Szczyrk 3-1 (22-25, 25-14, 25-14, 25-13)