Piątek, 31 marca
Imieniny: Balbiny, Beniamina
Czytających: 3831
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Szesnastu nowych

Sobota, 2 stycznia 2021, 6:37
Autor: red
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Szesnastu nowych
Fot. KMP Wałbrzych
Szesnastu nowych funkcjonariuszy wstąpiło w szeregi wałbrzyskiej policji. Młodzi policjanci służbę pełnić będą na terenie Wałbrzycha, Boguszowa – Gorc i Głuszycy. Kolejny nabór 23 lutego 2021 roku.

30 grudnia 2020 roku Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu zyskała jedenastu funkcjonariuszy i pięć funkcjonariuszek. Nowo przyjęci mundurowi otrzymali swoje pierwsze rozkazy personalne na podstawie których formalnie zostali policjantami.

Następnie młodych policjantów czeka uroczyste ślubowanie, a kolejnym etapem służby będzie dla nich kilkumiesięczne szkolenie zawodowe w jednej ze szkół Policji. Po ukończeniu szkolenia zawodowego pełnić będą służbę na ulicach naszego powiatu, dbając o bezpieczeństwo jego mieszkańców.

Służba w Policji cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Nie tylko stabilizacja zatrudnienia oraz wysokie zarobki, bo już niemal 4 tys. złotych netto dla nowo przyjętych funkcjonariuszy, ale również możliwość rozwoju i awansu zachęca do wstąpienia w nasze szeregi. Policjant, to zawód dla ludzi z pasją. Dużo wymagający, ale i dający wiele satysfakcji, bo szacunek osób, którym niesiemy pomoc, bywa bezcenny.

Twoja reakcja na artykuł?

8
29%
Cieszy
5
18%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
4%
Smuci
1
4%
Złości
13
46%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (11)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group