Szkoda punktów

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 27 września 2020, 8:25
Aktualizacja: Poniedziałek, 28 września 2020, 8:58
Siatkarki II–ligowego Chełmca Wodociągów Wałbrzych rozpoczęły sezon od domowej porażki z beniaminkiem ligi, ekipą Libero Aleksandrów Łódzki.

Zgromadzeni w Hali Wałbrzyskich Mistrzów kibice liczyli na pewne punkty podopiecznych Marka Olczyka. Tymczasem drużyna gości udowodniła, że nie będzie tylko dostarczycielem punktów. Wałbrzyszanki najpierw przegrały dwie partie, a później wygrały dwie kolejne do 22 i zdecydowanie do 14. W tie breaku wiele się działo, ale ostatecznie więcej zimnej krwi zachowały zawodniczki gości, które wygrały decydującą partię do 15.

Chełmiec Wodociągi Wałbrzych - Libero Aleksandrów Łódzki 2-3 ( 18-25, 14-25, 25-22, 25-14, 15-17)