Wtorek, 18 czerwca
Imieniny: Elżbiety, Marka
Czytających: 4582
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Szkolenia dla firm w Wałbrzychu

Wtorek, 8 czerwca 2021, 6:33
Autor: TS
Wałbrzych: Szkolenia dla firm w Wałbrzychu
Fot. użyczone
Wałbrzych: szkolenia rekomendowane dla pracowników. Jak wybrać profesjonalną firmę szkoleniową w Wałbrzychu? Jakie są trendy w szkoleniach sprzedażowych i menedżerskich? Co zmieniła pandemia?

Pandemia się kończy. Wielu pracowników jest spragnionych bezpośrednich kontaktów. Poszukują okazji do współpracy.

Firmę tworzą ludzie. W końcu, jeśli dysponujesz nawet najbardziej zaawansowanymi technologiami w regionie i parkiem nowoczesnych maszyn, to umiejętności twoich pracowników, decydują o tym, że firma się rozwija i jest lepsza od konkurencji. Dlatego warto nieustannie inwestować w różnego rodzaju szkolenia biznesowe dla pracowników.

Szkolenia to atrakcyjny benefit

Szkolenia stały się jednym z najbardziej pożądanych przez pracowników benefitów - wynika z badań przytaczanych na łamach „Rzeczpospolitej." Prawie sześciu na dziesięciu pracowników wskazuje szkolenia i rozwój na drugim miejscu, tuż za dostępem do służby zdrowia, wśród najbardziej pożądanych świadczeń pozapłacowych, nawet w czasie pandemii - pisze „Rzeczpospolita"
Wiele firm inwestuje w szkolenia profilaktycznie, by zabezpieczyć się przed kryzysem i dalej rosnąć i się rozwijać. W końcu według badania przeprowadzonego przez ABTD (Brazilian Association for Training and Development) wynika, że firmy inwestujące w szkolenia rosną, rozwijają się o 5 proc. lepiej od firm, które tego nie robią.

Szkolenia dopasowane, szyte na miarę: w sali i online

Firmy walcząc o osiągnięcie celów i podtrzymanie ducha zespołu inwestowały w szkolenia nawet w trudnym czasie pandemii. Można było szkolić się online. Teraz już coraz więcej szkoleń odbywa sią w sali, niezależnie, czy są to szkolenia sprzedażowe dla handlowców, czy szkolenia menedżerskie dla kierowników i dyrektorów, albo szkolenia ze współpracy, pracy zespołowej. – Najważniejsze, żeby każde szkolenie było jak najbardziej praktyczne, maksymalnie użyteczne, dopasowane do specyfiki firmy, otoczenia biznesowego, tego co się dzieje na rynku i potrzeb pracowników. To są najnowsze trendy – mówi Piotr Juszczak, partner w firmie szkoleniowej Delta Training. Firma może obserwować te trendy, bo nieprzerwanie istnieje na rynku od 2008 roku.

Sprawdzone know-how

Nie tylko użyteczność jest kluczowa. Wybierając firmę szkoleniową do współpracy zwróć uwagę na czym opiera swoje szkoleniowe know-how. – Akurat nasze rozwiązania są oparte na badaniach. Zostały wielokrotnie potwierdzone eksperymentalnie oraz na rynku biznesowym, docenione przez duże, międzynarodowe koncerny. Zasada jest podobna, jak przy zatwierdzaniu szczepionki. Mechanizmy, formaty, techniki na naszych szkoleniach muszą być skuteczniejsze niż przypadek, albo placebo. Wiemy z czego wynika efektywność różnych technik i podejść w biznesie – zapewnia Juszczak z firmy szkoleniowej Delta Training. Szybki rzut oka wystarczy, żeby zobaczyć, że firma oferuje szeroki wachlarz szkoleń: techniki sprzedaży, profesjonalna obsługa klienta, merchandising (w sklepach nic nie powinno stać i leżeć w przypadkowych miejscach), typologia klienta, obsługa trudnych klientów i radzenie sobie w niełatwych sytuacjach. Nie mniejszy jest wybór szkoleń menedżerskich, np. zarządzanie zespołem, skuteczne motywowanie pracowników, przywództwo transformacyjne oraz szkoleń ze współpracy, np. szkolenie Insights Discovery. Nowością na rynku są szkolenia z komunikacji e-mailowej, job-craftingu, czy zarządzania sobą w zmianie i sposobów zapewniania pracownikom bezpieczeństwa psychologicznego.

Firma szkoleniowa Delta Training jest na rynku doceniana za innowacyjność. Wspólna usługa firmy Delta Training i jej klienta została uznana przez kapitułę „Rzeczpospolitej” za najbardziej innowacyjne rozwiązanie na rynku prawniczym w 2017 roku w Rankingu Kancelarii Prawnych 2018. Na rynku można spotkać coraz ciekawsze, niestandardowe rozwiązania dotyczące rozwoju pracowników.

Codzienna pigułka inspiracji

Jednym z przykładów może być np. codzienna pigułka inspiracji. Składa się z fraz, które można włożyć do pudełka i pracownicy przed rozpoczęciem pracy losują taką sentencję. Są to frazy przydatne do motywacji i wzmocnienia pracowników.

Niektóre firmy wolą wysyłać je pocztą elektroniczną lub zamieszczać na wewnętrznej platformie komunikacyjnej. Takie komunikaty można też wysyłać pracownikowi na służbowy telefon komórkowy. Dzięki temu rozpowszechnianie ważnych dla firmy informacji staje się łatwiejsze.

Twoja reakcja na artykuł?

1
50%
Cieszy
1
50%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group