Wtorek, 24 listopada
Imieniny: Flory, Jana, Emmy
Czytających: 4071
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szkolenie dla mikroprzedsiębiorców

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 22 sierpnia 2010, 13:58
Aktualizacja: 13:59
Autor: red
Dolnośląska Instytucja Pośrednicząca organizuje szkolenie dla przedsiębiorców z sektora MŚP (w tym mikroprzedsiębiorców działających dłużej niż 2 lata), którzy są zainteresowani pozyskaniem środków unijnych.

Jak podaje strona internetowa Urzędu Miasta w Wałbrzychu, już we wrześniu zostanie ogłoszony nabór wniosków o dofinansowanie inwestycji wspierających innowacyjność produktową i procesową o znaczeniu regionalnym zgodną z Dolnośląską Strategią Innowacji. Do podziału w tym konkursie jest 14,1 milionów euro. Przedsiębiorcy mogą otrzymać nawet do 60 procent dofinansowania inwestycji w nowe technologie i materiały zaawansowane.

Trwają zapisy na bezpłatne szkolenia, podczas których wyjaśnione będą kwestie tj.: jak wypełniać dokumenty, jakie koszty można dofinansować, na co zwrócić uwagę. Są jeszcze wolne miejsca na szkoleniach. W Wałbrzychu szkolenie odbędzie się 8 września.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.dip.dolnyslask.pl (zakładka: "szkolenia"). Zapisy na szkolenia proszę przesyłać na adres e-mailowy: maja.szendera@umwd.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group