Wtorek, 5 marca
Imieniny: Adriana, Oliwii
Czytających: 3501
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Szybko odnaleziony

Piątek, 24 września 2021, 12:22
Aktualizacja: 13:24
Autor: red
Wałbrzych: Szybko odnaleziony
Fot. KMP Wałbrzych
Kilkadziesiąt minut trwały poszukiwania 46–latka, który wczoraj w godzinach przedpołudniowych wyszedł z domu i, do momentu zgłoszenia zaginięcia w porze nocnej przez najbliższą rodzinę, nie wrócił do miejsca zamieszkania.

Funkcjonariusze ustalili dane personalne zaginionego mężczyzny. Wiedzieli także w jaką część lasu się udał. Mieli z nim również kontakt telefoniczny. Z rozmowy dyżurnego z mężczyzną wynikało, że może on być kompletnie pijany, zgubił się w lesie i nie jest w stanie samodzielnie wrócić do miejsca zamieszkania. Jako że była już noc i wszystko wskazywało, że 46-latek nie czuje się najlepiej, a przy tym istniało zagrożenia dla jego życia, bądź zdrowia, rozpoczęły się poszukiwania.

Do zbiórki doszło w rejonie ul. Wilczej w Wałbrzychu. To tam właśnie stawiło się blisko 20 policjantów będących na nocnej zmianie w służbie, dwóch strażaków oraz czterech goprowców. Do dyspozycji mundurowych były także quady oraz samochód terenowy.

Ostatecznie już po kilkudziesięciu minutach od rozpoczęcia poszukiwań mundurowi w kompleksie leśnym odnaleźli zaginionego, udzielając mu pierwszej pomocy przedmedycznej. Na szczęście mężczyźnie nic się nie stało, ale niestety potwierdziło się, że jest kompletnie pijany. 46-latek ostatecznie został przekazany pod opiekę najbliższej rodzinie.

Twoja reakcja na artykuł?

3
15%
Cieszy
2
10%
Hahaha
2
10%
Nudzi
1
5%
Smuci
3
15%
Złości
9
45%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group