Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 3476
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Tadeusz Drozda i Gabi Gold wystąpili w Galerii Victoria

Niedziela, 7 października 2012, 13:49
Autor: PAW
Wałbrzych: Tadeusz Drozda i Gabi Gold wystąpili w Galerii Victoria
Fot. PAW
Wczorajszego popołudnia klientów Galerii Victoria bawił satyryk Tadeusz Drozda oraz czeska piosenkarka Gabi Gold.

Galeria Victoria rozpoczęła obchody swoich drugich urodzin. Z tej okazji centrum handlowe przygotowało wyjątkowe atrakcje dla mieszkańców Wałbrzycha i okolic.

W dniach od 6 do 13 października 2012 roku na terenie Galerii Victoria znajdować się będzie diamentowe stoisko, gdzie w gablotach umieszczone zostaną cenne klejnoty. W specjalnie przygotowanym konkursie będzie można wygrać najprawdziwsze diamenty! Dodatkową atrakcję stanowić będzie obecność w Galerii Victoria takich gwiazd, jak Katarzyna Cichopek, Tadeusz Drozda czy Gabi Gold.

I właśnie Tadeusz Drozda, ceniony polski satyryk, który w przeszłości prowadził znane programy telewizyjne jak choćby Dyżurny Satyryk Kraju czy też Śmiechu Warte, zawitał do Wałbrzycha ze swoim programem.
- Pan Drozda wcale się nie starzeje, a ja zawsze lubiłam jego humor i potwierdziło się, że wciąż jest dowcipny – uważa Wioleta Karpowicz.

Klientom czas umiliła również czeska piosenkarka Gabi Gold, która z Tadeuszem Drozdą współpracuje od wielu lat i śpiewała chociażby w programie Herbatka u Tadka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group