Niedziela, 13 czerwca
Imieniny: Antoniego, Lucjana
Czytających: 2138
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: "Tajemniczy Wałbrzych"

Niedziela, 6 października 2019, 12:34
Aktualizacja: Poniedziałek, 7 października 2019, 8:59
Autor: Robert Bajek
Wałbrzych:
Fot. Robert Bajek
"Tajemniczy Wałbrzych" to gra mobilna, zorganizowana wczoraj przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną "Biblioteka pod Atlantami" w ramach Nocy Bibliotek.

Pierwotnie gra miała się toczyć na terenie Śródmieścia, jednak ze względu na pogodę została przeniesiona do budynku wałbrzyskiej biblioteki. W grze udział mógł wziąć każdy kto ukończył 16 rok życia i posiadał smartfona z zainstalowaną aplikacją Action Track i dostępem do internetu. W bibliotecznym atrium uczestnicy zostali zapoznani z zasadami gry, a następnie wyruszyli w trasę. Zadaniem graczy było wykonywanie określonych zadań, a także rozwiązywanie licznych zagadek związanych z historią, zabytkami i charakterystycznymi miejscami wałbrzyskiego Śródmieścia.

Zwyciężali gracze, którzy w najkrótszym czasie uzyskali największą liczbę punktów. Zakończenie gry nastąpiło w atrium głównego budynku "Biblioteki pod Atlantami". Tam też wręczono laureatom nagrody. Gracz którzy zebrał największą liczbę punktów otrzymał czytnik e-booków, a kolejni gracze z najlepszymi wynikami otrzymali nagrody rzeczowe, w tym między innymi gry planszowe "Tajemniczy Wałbrzych - Akcja Rewitalizacja".

Twoja reakcja na artykuł?

8
73%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
9%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
18%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group