Wtorek, 23 lipca
Imieniny: Bogny, Brygidy
Czytających: 4895
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Tajniki storytellingu

Wtorek, 13 września 2022, 7:33
Autor: red
Wałbrzych: Tajniki storytellingu
Fot. WOK Wałbrzych
W miniony weekend snuliśmy opowieści pod czujnym okiem Mateusza Świstaka z „Baśnie na warsztacie”. Zabawa była przednia.

Tajniki storytellingu poznawali nauczyciele, edukatorzy i animatorzy z Wałbrzycha. Spotkanie udało się zorganizować dzięki projektowi „…nie taki zły”, który został dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Kultura – Interwencje. Edycja 2022″.

W czasie warsztatów organizowanych przez Wałbrzyski Ośrodek Kultury nauczyciele dowiedzieli się na co należy zwrócić uwagę w czasie opowiadania, poznali techniczne sztuczki snucia opowieści, dowiedzieli się co trzeba zrobić, gdy przez przypadek ucieknie wątek czy czego nie wolno absolutnie robić, i jaka mądrość jest ukryta w baśniach.

Kolejnego dnia tajniki storytellingu poznawała młodzież uczestnicząca w projekcie. Byli to między innymi wychowankowie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego i III LO w Wałbrzychu.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Kultura – Interwencje. Edycja 2022″.

Twoja reakcja na artykuł?

1
20%
Cieszy
3
60%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
20%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group