Środa, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 2763
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Te same przewinienia

Środa, 9 września 2020, 6:35
Aktualizacja: Czwartek, 10 września 2020, 8:07
Autor: red
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Te same przewinienia
Fot. KMP Wałbrzych
Funkcjonariusze z Wałbrzycha zatrzymali w ostatnich dniach na terenie naszego miasta oraz powiatu wałbrzyskich czterech mężczyzn – trzech z nich kierowało pojazdami w stanie nietrzeźwości, a jeden najprawdopodobniej znajdował się pod wpływem narkotyków.

W poprzedni czwartek przed północą policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej na ul. Szmidta w Wałbrzychu 35-letniego kierującego motorowerem. Badanie na zawartość alkoholu wykazało u mieszkańca naszego miasta blisko 1,60 promila tej substancji w organizmie. Ponadto okazało się, że mężczyzna kierował jednośladem, który w listopadzie 2016 roku został skradziony z jednego z parkingów w Krakowie. Pojazd został więc zabezpieczony do celów procesowych.

W sobotę funkcjonariusze ruchu drogowego wałbrzyskiej komendy zatrzymali natomiast na ul. Andersa w Wałbrzychu 39-letniego wałbrzyszanina, który przyznał policjantom, że zażywał środki odurzające. Dla potwierdzenia tego faktu mundurowi zlecili wykonanie badania krwi kierującego. Podczas czynności ustalili również, że mężczyzna nigdy nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

W niedzielę po 1:00 w nocy funkcjonariusze prewencji kontrolowali na pl. Tuwima w Wałbrzychu jadącego samochodem osobowym 21-latka. W jego przypadku badanie na zawartość alkoholu wykazało ponad promil tej substancji organizmie. Nie minęły trzy godziny, a w ręce policjantów prewencji pierwszego komisariatu w Szczawnie-Zdroju na ul. Kościuszki wpadł 30-letni wrocławianin. Mężczyzna wydmuchał blisko 1,80 promila alkoholu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
14%
Hahaha
1
14%
Nudzi
1
14%
Smuci
0
0%
Złości
4
57%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group