• Piątek, 6 grudnia 2019
  • Godz. 19:40
  • Imieniny: Emiliana, Mikołaja, Jaremy
  • Czytających: 4518
  • Zalogowanych: 2
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Telewizja TTV gościła w Wałbrzychu

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 16 kwietnia 2012, 15:20
Aktualizacja: 15:20
Autor: PAW
Fot. PAW
Telewizja TTV ponownie wyszła ze swojego studia, by spotkać się z widzami. Jej reprezentant w postaci T– Busa odwiedził m.in. Wałbrzych.

Moc atrakcji czekało na przybyłych gości w specjalnie przygotowanych miasteczkach TTV. Każdy, kto przyszedł na plac przed Galerię Victoria, mógł zobaczyć, jak wygląda mobilne studio interwencyjnego programu stacji, podzielić się uwagami i problemami, którymi żyją mieszkańcy.
- Myślę, że to dobry pomysł. Dziś sporo dowiedziałam się, na czym polega praca dziennikarzy – mówi Justyna Kita.

Ponadto każdy mógł zapoznać się z ofertą programową telewizji, podzielić się swoimi uwagami, wziąć udział w sondzie w mobilnym Studiu T-Bus oraz spróbować swoich sił w licznych zabawach i konkursach z nagrodami. W fotokabinie można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia, z czego skorzystała spora grupa osób.
- Widzę, że dominują tutaj osoby młode, które chcą bliżej poznać specyfikę pracy w telewizji, ale dorosłych też można tu spotkać – mówi Grzegorz Hrymowicz.

TTV Tour w najbliższych tygodniach odwiedzi również Bydgoszcz, Szczecin, Sosnowiec, Bielsko-Białą, Kielce i Częstochowę.

TTV to nowa telewizja o ogólnopolskim zasięgu, dostępna między innymi na multipleksie naziemnej telewizji. Oferta programowa ma charakter publicystyczno - informatyczno - poradnikowy. Prezentowana tematyka w znacznej mierze porusza sprawy społeczne i przedstawia ludzkie historie.

Więcej informacji dotyczących „TTV Tour” i oferty programowej telewizji TTV na www.ttv.pl

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~atv btv ctv? 16-04-2012 23:23
Telewizja TTV, o której nikt nie słyszał, jest w multiplexie, a dla TV Trwam, którą ogladają miliony, zabrakło miejsca.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group