Środa, 6 lipca
Imieniny: Dominiki, Łucji
Czytających: 5324
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Termin wzbudza emocje

Sobota, 23 stycznia 2021, 9:54
Aktualizacja: 10:03
Autor: opr. PAW
REGION, Boguszów-Gorce: Termin wzbudza emocje
Fot. red
Okazuje się, że zmiana terminu wyborów na stanowisko burmistrza Boguszowa–Gorc wzbudza w mieście sporo emocji.

Przypomnijmy, że wybory przedterminowe na stanowisko burmistrza Boguszowa-Gorc miały odbyć się 7 marca, ale teraz, zgodnie z nowym rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów, wybory te odbędą się dopiero 11 kwietnia, a więc już po świętach Wielkanocnych. Oficjalnym powodem zmiany terminu wyborów jest niepewna sytuacja epidemiologiczna w kraju, ale mieszkańcy Boguszowa-Gorc wyrażają się dość krytycznie o zmianie terminu.
- To niewyobrażalne, żeby czekać tyle czasu od momentu odwołania poprzedniego burmistrza, na zorganizowanie i przeprowadzenie wyborów - uczciwych wyborów. Rządzi miastem człowiek z nadania i niewiele dobrego o jego rządach mogę powiedzieć - napisał do nas pan Grzegorz. - Kandydaci już zaczęli zbierać podpisy, a teraz muszą uzbroić się w cierpliwość, bo wybory przełożono o kolejny miesiąc. To sprzyja obecnemu komisarzowi, który będzie znów się chwalił swoimi osiągnięciami - dodaje pani Marta. - Ja uważam, że to dobre posunięcie, bo faktycznie epidemia wciąż nas dotyczy i nawet termin majowy nie byłby w tej sytuacji złym rozwiązaniem - przestawia swój punkt widzenia pan Sławomir.

Jak widać atmosfera w Boguszowie-Gorcach robi się coraz bardziej napięta i temat ten zapewne przez najbliższe miesiące będzie najczęściej komentowany. My będziemy przyglądać się rozwojowi sytuacji i czekać na nazwiska ewentualnych kolejnych kandydatów do objęcia funkcji burmistrza.

Twoja reakcja na artykuł?

14
41%
Cieszy
3
9%
Hahaha
1
3%
Nudzi
1
3%
Smuci
6
18%
Złości
9
26%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group