Niedziela, 11 kwietnia
Imieniny: Filipa, Leona
Czytających: 2232
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Tłumy na Dniu Dziecka w Galerii Victoria

Poniedziałek, 2 czerwca 2014, 18:35
Aktualizacja: Środa, 11 czerwca 2014, 7:18
Autor: AS
Wałbrzych: Tłumy na Dniu Dziecka w Galerii Victoria
Fot. red.
Prawdziwe "oblężenie" najmłodszych i starszych dzieci przeżyła Galeria Victoria w miniony weekend. Z okazji Dnia Dziecka Galeria Victoria i Wytwórnia Inspiracji Rerum przygotowały dla dzieci mnóstwo atrakcji. Impreza zatytułowana "Wyginam Śmiało Ciało" trwała dwa dni i każdy maluch, a także większy zuch, znalazł tam coś dla siebie. Zapraszamy na fotorelację z niedzielnego dnia imprezy

Główną atrakcją byli wyjątkowi goście: lemur, lew, zebra,pingwin a także hipopotam. Dzieci niezwykle chętnie robiły sobie zdjęcia z bajkowymi postaciami. Zwierzaki pozowały do indywidualnych i grupowych fotografii. Opowiedziały także niezwykłą historię, którą zgromadzone maluchy słuchały w niesamowitym skupieniu.

- To genialna impreza!. Galeria zrobiła niesamowitą niespodziankę dla wszystkich dzieci. Każde dziecko może znaleźć tutaj coś dla siebie – mówi mama małej Agnieszki.

- Jestem pod wrażeniem, to co się tutaj dzieje to prawdziwy raj dla milusińskich. To naprawdę atrakcyjne dla takich maluchów… I nie tylko. My, dorośli, też potrafimy się bawić. Jestem tutaj drugi dzień i świetnie się bawię.– dodaje z uśmiechem pani Daria.

- Miło patrzeć jak wraz z najmłodszymi czynny udział w konkursach i grach biorą również dorośli. Trzeba pamiętać, ze każdy z nas ma coś w sobie z dziecka bez względu na wiek. - mówi Magda Legierska z Wytwórni Inspiracji Rerum.

Wydarzenie cieszyło się niezwykłym zainteresowaniem, galeria pękała w szwach. Dla każdego uczestnika zabawy nie zabrakło atrakcji. Każdy ochotnik mógł wziąć udział w małych zawodach sportowych czy różnorodnych konkursach (największe emocje budził konkurs w łowieniu rybek). Przygotowano również specjalne stanowisko, gdzie dzieci mogły malować i rysować. Wykwalifikowane osoby wykonywały także niesamowite malunki na twarzach dzieci.

- Dzień Dziecka to wyjątkowy dzień, spodziewaliśmy się, że impreza będzie cieszyła się popularnością, ale efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. W ten weekend w galerii bawi się bardzo dużo dzieci w różnym wieku to cieszy bo oznacza, że pomysł na event był trafiony.- mówi Ewelina Małecka Gad z Wytwórni Inspiracji Rerum.

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group