Wtorek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 3868
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Tłumy na urodzinach K10

Wtorek, 25 maja 2010, 16:06
Aktualizacja: Środa, 26 maja 2010, 8:10
Autor: DK
Wałbrzych: Tłumy na urodzinach K10
Tłumy ludzi bawiły się podczas 4. urodzin K10
Fot. Dominika Krawczyk
Przez cztery lata Klub Muzyczny K10 walczył o pozycję najlepszej dyskoteki w regionie. Dziś można śmiało powiedzieć, że w Ogólnopolskim Rankingu Klubów, liczącym łącznie 715 miejsc, K10 zajmuje wysoką, 15. pozycję.

O samym klubie krążą już legendy. Wiele z nich często mija się jednak z prawdą, bo o popularności miejsca nie świadczą opinie na forach, a ilość osób, które je odwiedza. Tych w K10 nigdy nie brakuje. Co tydzień bawią się tu setki dorosłych wałbrzyszan. Kto nie wierzy, może sprawdzić to na własnej skórze.

- W tym roku planujemy otwarcie drugiej sali – VIP, w której będzie trochę spokojniej tak, by można było np. porozmawiać – mówi właściciel, Artur Lewandrowski.
Nie każdy wie, że klub posiada także własną wytwórnię Tentramade, dzięki której przy współpracy z Tradeusem i innymi DJ- ami, wydaje własną muzykę, której posłuchać można na stronie http://tentramade.com/.

W samym K10 coraz częściej organizowane są także koncerty i to nie tylko dla fanów muzyki elektronicznej. Niedawno gościł tu zespół Hey oraz większość gwiazd polskiej sceny hip-hopowej. Jednak w urodzinowy wieczór, popis umiejętności dał właśnie producent i DJ z ponad 15-letnim stażem, Michał Grzybek, czyli Dj @lex. Artysta jest założycielem i współtwórcą formacji A STATE OF MIND. Dobrze zna się na swoim fachu, co udowodnił podczas urodzinowego wieczoru. Jego domeną jest trance, progressive, electro-house, progressive-house oraz house. Oprócz niego za konsoletą pojawili się także dobrze znani bywalcom K10 Dj-e Tradeus, BassQ i JohnyLee. Pierwszym gościom rozdano 120 lampek szampana i ponad 100 drinków. Jak zapewnia Artur Lewandrowski, na takie darmowe napoje liczyć będzie można już co tydzień. Wystarczy tylko śledzić uważnie stronę www.k10.com.pl na której pojawiają się informacje o promocjach, takich jak bezpłatny wstęp dla studentów lub pań czy zniżki po określonej godzinie.

Dodatkowo w naszym portalu zamieszczane są cotygodniowe konkursy, w których wygrać można wejściówki na imprezy organizowane przez klub. W najbliższym czasie będzie to koncert Grubsona, rapera znanego ze współpracy z takimi wykonawcami i grupami muzycznymi jak: East West Rockers Sound System, NaturalDreadKillaz, Grafomanii, ZeroRHPlus, Dreadsquad czy DonGURALesko.

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group