Poniedziałek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 4754
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: To istna plaga

Piątek, 1 września 2023, 6:48
Autor: red
Wałbrzych: To istna plaga
Fot. KMP Wałbrzych
Tylko wczoraj wałbrzyscy policjanci zatrzymali trzy osoby, które posiadały przy sobie różnego rodzaju środki odurzające, bądź psychotropowe.

W środowe przedpołudnie – po godzinie 11:00 - policjanci pierwszego komisariatu podczas patrolu dzielnicy Piaskowa Góra, na jednej z ulic zauważyli mężczyznę, którego podejrzewali o posiadanie narkotyków. Szybko potwierdziło się, że 36-letni wałbrzyszanin miał przy sobie środki odurzające w postaci marihuany.

Kilka godzin później, kryminalni z wałbrzyskiej komendy realizując wcześniej uzyskane informacje, na jednej z ulic w dzielnicy Biały Kamień zatrzymali 31-latka. W trakcie prowadzonych czynności okazało się, że wałbrzyszanin miał przy sobie foliowy woreczek, a w nim amfetaminę.

Jeszcze tego samego dnia - około godziny 20:15 - funkcjonariusze pierwszego komisariatu udali się na interwencję na jedną z ulic Piaskowej Góry. W trakcie wykonywanych czynności ujawnili przy 28-latku narkotyki. Mieszkaniec naszego miasta ukrywał w kieszeni spodni woreczek strunowy z zawartością amfetaminy.

O losie wszystkich zatrzymanych zadecyduje teraz sąd. Za przestępstwa narkotykowe grozi im kara pozbawienia wolności do lat 3. Dodatkowo ostatni z zatrzymanych był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu za popełnienie wcześniej podobnych przestępstw i już teraz najbliższe pół roku spędzi w więzieniu.

Twoja reakcja na artykuł?

2
10%
Cieszy
4
20%
Hahaha
1
5%
Nudzi
0
0%
Smuci
3
15%
Złości
10
50%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group