Czwartek, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 4679
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Trwają Walentynki w Galerii Victoria

Sobota, 15 lutego 2014, 7:30
Aktualizacja: 16:19
Autor: opr.red.
Wałbrzych: Trwają Walentynki w Galerii Victoria
Fot. red.
Z okazji Walentynek od wczoraj do niedzieli w Galerii Victoria można będzie poczuć magię Paryża i Wenecji. Profesjonalna scenografia, nawiązująca do ulubionych miast zakochanych, stanowić będzie idealne tło do wspólnych fotografii.

Ponadto zakochane pary mogą spróbować swoich sił w przygotowanych specjalnie dla nich konkursach, m.in. na najdłuższy pocałunek, na najpiękniejsze wyznanie miłosne (nagrodą będzie kolacja we dwoje), czy też na najzabawniejszą karykaturę. Romantyczna kolacja będzie również nagrodą w quizie „Jak dobrze znam swoją drugą połowę”.

Z kolei mieszkańcy Wałbrzycha poszukujący swojej drugiej połowy będą mogli wziąć udział w tzw. szybkich randkach (ang. speed dating) i przy odrobinie szczęścia znaleźć partnera na całe życie. Kluczowa w tej grze będzie umiejętność wywierania pozytywnego pierwszego wrażenia, gdyż jedna randka trwać będzie tylko 5 minut.

Dodatkową atrakcją, przygotowaną przez centrum handlowe Victoria, będzie konkurs na Facebooku. Uczestnicy konkursu muszą za pomocą kamery, aparatu lub telefonu komórkowego nakręcić krótki film pod tytułem „Za co kocham Victorię”.

Dla laureatów przewidziane są atrakcyjne nagrody. Informacje o konkursie i szczegółowy regulamin dostępne będą na fanpage’u Galerii Victoria: https://www.facebook.com/galeria.victoria

Zapraszamy na fotorelację z pierwszego dnia imprezy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group