Wtorek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 2906
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Trzy nowe autobusy na wałbrzyskich drogach

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 4 września 2012, 12:48
Aktualizacja: 12:48
Autor: opr. PAW
Fot. red
W ostatni weekend na ulice Wałbrzycha wyjechały 3 nowe autobusy.

Autobusy te zostały zakupione ze środków własnych Miejskiego Zakładu Usług Komunalnych Sp. z o.o. Producent autobusów Autosan S.A. z Sanoka dostarczył autobusy M09LE Sancity. Model ten był prezentowany mieszkańcom Wałbrzycha na wałbrzyskim rynku w czerwcu tego roku.

Wkrótce miejski tabor uzupełni 20 nowych autobusów Solarisów Urbino, które zostały zakupione przez Gminę Wałbrzych dzięki dofinansowaniu ze środków unijnych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz

~:P 4-09-2012 13:56
no i super :))
~ARTU 4-09-2012 15:19
fajne! ładne!
~tytus 4-09-2012 18:35
a gdzie je można obejrzeć???
~onnn 4-09-2012 18:39
nareszcie,tyle czekania żebym mogl jezdzic w normalnych autobusach:)
~anonim 4-09-2012 20:34
Ciekawe jak długo będą te nowe autobusy Nowe wystarczy że jakaś hołota będzie pisać ciąć siedzenia itd, to autobusy nie wytrzymają kilku miesięcy
~anonim 4-09-2012 20:35
Ciekawe jak długo będą te nowe autobusy Nowe wystarczy że jakaś hołota będzie pisać ciąć siedzenia itd, to autobusy nie wytrzymają kilku miesięcy
~anonim 4-09-2012 20:36
Ciekawe jak długo będą te nowe autobusy Nowe wystarczy że jakaś hołota będzie pisać ciąć siedzenia itd, to autobusy nie wytrzymają kilku miesięcy
~meksyk 4-09-2012 21:38
Trzy zostały wprowadzone. Ile zostało zezłomowanych? Ludzie cieszycie się jak małpki blaszką. Nawet dwadzieścia trzy nie pomogą temu przewoźnikowi utrzymać sprawnego transportu w mieście. W sezonie wakacyjnym liczba kursów została zmniejszona i autobusy i tak nie dojeżdżały na czas. Nie mowiac o tym, że często nie przyjeżdżały wcale. Jak przyjdą nowe to stare zostaną wycofane, bo to kompletne ruiny. Tylko kilka z nich tak naprawdę nadaje się do ruchu. Ale niech próbują. W końcu to nie ONI jeżdżą komunikacją miejską.
~marcin 4-09-2012 23:23
A, kto do tego doprowadził ? Pamiętam, że ok. 2005 roku, MZK, było dobrze rozwijającą się firmą. W czasie wakacji przeżyłem koszmar to fakt, faktem jest również, że mój pracodawca powinien zaskarżyć władze miasta, za spóźnienia pracowników. Odnoszę wrażenie, że rada miasta ma tak na prawdę w d..... odczucia osób na co dzień korzystających z "usług" pseudo przewoźnika, bo nie korzysta i nie wie .... @meksyk pisze, że 20 autobusów nic nie zmieni. Jestem innego zdania, mam nadzieję, że będą jeździć "w miarę" wg. rozkładu.
~jedrek 5-09-2012 11:19
Czym tu sie chwalic , ze Wałbrzych posiada az 3 szt. sprawnych technicznie autobusow, to teraz powinna wkroczyc przed siedzibe MZUK, zjezdnie Inspekcja Transportu Samochodowego - pospolite KROKODYLKI, i dokonac sprawdzenia stanu technicznego pozostalego sprzetu i wtedy okazałoby sie czym bedziemy po Walbrzychu jezdzic , czy zachowany bedzie rozklad jazdy, czy okreaslona ilosc autobusow bedzie na poszczegolnych liniach komunikacyjnych, bo po wnikliwym przegladzie okaze sie ze tylko te wlasnie 3 szt.moga wyjechac na ulice Walbrzycha , a wtedy pojedziemy atobusem komunikacji miejskiej 1 raz na dzien, tydzien lub miesiac. Codziennie widac na ulicach Walbrzycha stojace autobusy z napisem AWARIA. Wiec nie nalezy tak sie cieszyc za wczasu. Ale Pan dr. Roman wystapi , pocieszy nas i po sprawie
~zyga 5-09-2012 12:33
Te autobusy można obsadzać tylko na liniach o małym natężeniu ruchu poza godzinami szczytu.Konfiguracja dość niefortunna(drzwi z przodu i pośrodku pojazdu)utrudnia przemieszczanie się pasażerów.Lepsza była w małych autobusach,,Kapena"(drzwi z przodu i z tyłu)-to bardziej logiczne rozwiązanie.Ale przecież fachowcy wysokiej klasy to lepiej wiedzą.W końcu za coś biorą(grube)pieniądze.
~Hubert 5-09-2012 22:18
Dzisiaj miałem okazje przejechac się nowym autobusem na Lini 2 powiem tak szału nie ma ale jedzie się nawet fajnie.
~ffff 6-09-2012 20:28
ciekawe kto bd dbal o nie beda rozklekotane smierdzace i popisane

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group