Środa, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 3611
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Trzy wyjazdy w jeden dzień

Poniedziałek, 24 lipca 2023, 7:32
Aktualizacja: 10:56
Autor: red
REGION: Trzy wyjazdy w jeden dzień
Fot. OSP Boguszów/facebook
Strażacy z OSP Boguszów mieli bardzo pracowitą sobotę.

Najpierw przed południem otrzymali wezwanie na ul. 1-go Maja. W samochodzie osobowym doszło do uszkodzenia miski olejowej i wycieku oleju na jezdnię. Zagrożenie zostało usunięte przy pomocy sorbentu. Na miejscu interweniował również patrol Policji.

Tego samego dnia wieczorem zostali zadysponowani do pożaru altanki na terenie ogródków działkowych przy ul. Wałbrzyskiej. Do zdarzenia udali się dwoma zastępami w pełnej obsadzie osobowej.

Trzeci wyjazd miał miejsce zaraz po powrocie z pożaru.

- Po dotarciu do remizy otrzymaliśmy kolejne wezwanie, tym razem do poszukiwań osoby zaginionej w Mieroszowie. Do działań wyjechał zastęp GLBA VW Crafter + dron. Na miejscu działania prowadzili już policjanci i druhowie z OSP Mieroszów. Naszym zadaniem było przeszukanie wyznaczonego przez Policję obszaru przy użyciu drona. Wykonaliśmy łącznie 6 lotów pokrywając teren około 4 ha przy użyciu termowizii. Akcja zakończyła się szczęśliwie, poszukiwana - starsza kobieta - została odnaleziona, cała i zdrowa w innym sektorze poszukiwań, w okolicach miejscowości Różana, przez druhów OSP Mieroszów - relacjonują strażacy z OSP Boguszów.

Twoja reakcja na artykuł?

2
67%
Cieszy
1
33%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group