Niedziela, 5 lutego
Imieniny: Adelajdy, Agaty
Czytających: 3068
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szczawno-Zdrój: Turniej gry FIFA 2019 odbędzie się w Szczawnie–Zdroju

Czwartek, 9 maja 2019, 9:32
Aktualizacja: 9:35
Autor: PAW
Szczawno-Zdrój: Turniej gry FIFA 2019 odbędzie się w Szczawnie–Zdroju
Fot. organizatorzy
Dokładnie za miesiąc, czyli 8 czerwca mega wydarzenie e–sportowe na Słonecznej Polanie. Pierwszy w Uzdrowiskowa Gmina Szczawno–Zdrój turniej gry FIFA 2019, w którym uczestnicy oprócz nagród rzeczowych powalczą o puchar prezesa MKS Szczawno–Zdrój.

Gra FIFA to jedna z najpopularniejszych gier w naszym kraju i chyba na świecie. Grają w nią wszyscy: młodzi, starzy, kobiety i mężczyźni. 8 czerwca będziemy mieli niespotykaną dotąd okazję, aby maksymalnie 32 graczy spotkało się oko w oko ze sobą, a nie on-line i powalczyło o tytuł najlepszego zawodnika w Szczawnie-Zdroju.

Uczestnicy naszego turnieju powalczą na zielonej trawie, na 3 przygotowanych przez nas stanowiskach, nie tylko o tytuł najlepszego zawodnika i puchar, ale także o drobne nagrody rzeczowe. Pula nagród to minimum 600zł. ale dołączają do nas kolejni partnerzy, którzy dorzucą coś od siebie do puli nagród. Są już z nami: Centrum Pucharowe w Świebodzicach Tomasz Meges, które ufunduje puchary i statuetkę dla najlepszego strzelca turnieju; Słoneczna Polana Cafe, która przygotuje dla zwycięzców vouchery na kawę i ciasto; jest z nami Chłodnia-Sklep z piwem , która dla pełnoletnich zwycięzców będzie miała małe co nie co; turniej wspomogą również firmy, które na co dzień wspierają MKS Szczawno-Zdrój, czyli: Fines Operator Bankowy Wałbrzych - kredyty i pożyczki; Zakład Blacharsko-Lakierniczy Zbigniew Biarda BIARDMET; Balmet; Almar Sport.

Na pewno będzie ciekawie i emocjonująco, dlatego już dziś zapraszamy do zapisów na "I Turniej FIFA 2019 o Puchar Prezesa MKS-u Szczawno-Zdrój", którego można dokonać poprzez e-mail: kontakt@mksszczawnozdroj.pl lub w komentarzu pod wydarzeniem na Facebooku - MKS Szczawno-Zdrój. Preferujemy jednak kontakt na e-mail. Koszt wpisowego to 35zł, na numer konta, który zostanie podany po zapisaniu się do turnieju. Pamiętajcie, liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale w turnieju decyduje kolejność zgłoszenia i uiszczenia wpisowego. W dniu jutrzejszym, czyli 09 maja opublikujemy na naszym koncie Facebookowym regulamin turnieju, a już teraz przedstawiamy niektóre z jego punktów:

1. Gramy na konsolach PS4

2. Uczestnik ma możliwość wyboru dowolnej drużyny klubowej 3. Mecze rozgrywamy 2x5 minut 4. Turniej rozpoczynamy eliminacjami w grupach (8 grup po 4 zespoły), a do kolejnej rundy awansują po 2 najlepsze drużyny z każdej grupy.

5. Turniej rozgrywamy na 3 stanowiskach

6. Nagrody w turnieju otrzymuje 4 najlepszych zawodników (u nas nie ma przegranych), a także zawodnik, który w całym turnieju zdobędzie swoim zespołem najwięcej bramek.

Jeszcze raz zachęcamy do zapisów i udostępniania naszego wydarzenia. Niech wszyscy w koło dowiedzą się, że w Uzdrowisku grają w FIFĘ. Do zobaczenia 8 czerwca.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group