Czytających: 5787

Szczawno-Zdrój: Turniejowe występy szczawieńskich zawodników

Poniedziałek, 17 lipca 2017, 15:29
Aktualizacja: 15:32
W miniony weekend młodzi szczawieńscy tenisiści ziemni zaliczyli kolejne starty.

W kategorii młodzik, czyli do lat 14, w Wojewódzkim Turnieju w Łęczycy wystąpił Gabriel Wójcicki. Gabryś w singlu wywalczył wysokie czwarte miejsce, natomiast w deblu grając w parze z Łukaszem Wiśniewskim z Żyrardowa zajął 2. miejsce w finale ulegając dopiero po decydującym supertiebreaku. W kategorii skrzat, czyli do lat 12, również w turnieju rangi wojewódzkiej zagrali Klaudia Owcarz oraz Filip Kosiński. Klaudia rywalizowała w Radomsku ostatecznie zajmując szósta pozycję, natomiast Filip wystąpił w Warszawie, gdzie w singlu wywalczył trzecie miejsce, a w deblu grając w parze z Hubertem Plenkiewiczem z Radomia zagrał w ścisłym finale ostatecznie kończąc zawody na drugiej pozycji.