Czytających: 5167

Świdnica: Tym razem remis piłkarskiego Górnika. Misan w Wałbrzychu!

Niedziela, 28 lutego 2010, 20:27
Aktualizacja: 20:42
Piłkarze III–ligowego Górnika Wałbrzych zremisowali 1:1 rozegrany w Świdnicy pojedynek sparingowy ze Skalnikiem Gracze. W zespole prowadzonym przez Roberta Bubnowicza zabrakło kilku podstawowych graczy.

Do Świdnicy nie pojechali: Paweł Tobiasz, Tomasz Wepa, Adrian Moszyk, Dominik Janik, Dariusz Michalak, Rafał Wodzyński, Marek Wojtarowicz i Michał Łaski. Pomimo to wałbrzyszanie radzili sobie na odśnieżonej murawie całkiem nieźle. Występujący w III lidze śląsko-opolskiej przeciwnik przebywający na zgrupowaniu w naszym regionie okazał się jednak silnym rywalem.

W 30 minucie to właśnie Skalnik objął prowadzenie po ładnym uderzeniu Gortowskiego. Nie minęło 6 minut, a biało-niebiescy wyrównali. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka trafiła na głowę Majki, a ten wpakował ją do siatki. Do końca meczu wynik już się nie zmienił i oba zespoły podzieliły się punktami.

Wiemy już, że zawodnikiem Górnika Wałbrzych został Damian Misan. Po Danielu Zinke będzie to drugie wzmocnienie w naszej ekipie przed zbliżającą się rundą wiosenną.

Górnik Wałbrzych - Skalnik Gracze 1:1 (1:1)
Górnik: Jaroszewski - Orzech, Przerywacz, Majka, Rytko, Morawski, G. Michalak, Ciołek, Zinke, Konarski, Misan oraz Radziemski, Piątek i Polak