Czytających: 5072

Wałbrzych: Udanie zakończyli rok

Niedziela, 18 grudnia 2022, 10:25
Aktualizacja: 10:29
Siatkarze II–ligowego KPS–u Chełmca Wałbrzych w ostatnim tegorocznym meczu odnieśli pewną wygraną.

Już w pierwszym secie wałbrzyska drużyna pokazała się z dobrej strony i dość pewnie, bo do 19, wygrała tę partię. Drugi set był bardzo wyrównany, a ekipa gości tym razem wysoko zawiesiła poprzeczkę, Zespół Jelcza walczył dzielnie, ale końcówkę lepiej rozegrali miejscowi i to on mogli cieszyć się z wygranej do 24. W trzeciej partii Chełmiec już kontrolował sytuację na parkiecie, a ekipa rywala jakby straciła wiarę w odniesienie zwycięstwa w tym meczu i w efekcie seta do 20 wygrał gospodarz, a cały mecz 3-0

Chełmiec - IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice 3:0 (25:19, 26:24, 25:20). MVP - Karol Szczygielski.