Piątek, 5 czerwca
Imieniny: Walerii, Waltera
Czytających: 2384
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Udany ekologiczny piknik nad zalewem w Starych Bogaczowicach

Wiadomości: REGION, Stare Bogaczowice
Poniedziałek, 3 czerwca 2019, 14:44
Aktualizacja: 14:58
Autor: red
Fot. Gminne Centrum Kulturalno–Biblioteczne w Starych Bogaczowicach
W sobotę 1 czerwca odbył się Piknik Ekologiczny, podczas którego odbyło się wiele inicjatyw związanych z ekologią i dbaniem o nasze środowisko naturalne.

Najpierw został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. "Dbam o moją gminę", na który napłynęło blisko 60 prac. Po wręczeniu nagród odbył się quiz z ekologii oraz gra terenowa pt. "Ekologia nad Zalewem". Na koniec zasadzono blisko 50 drzew i krzewów. Projekt realizowany przez Gminne Centrum Biblioteczno – Kulturalne w Starych Bogaczowicach, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 dla operacji realizowanych w ramach projektu grantowego.

Gminne Centrum Biblioteczno-Kulturalne, Rada Sołecka Wsi Stare Bogaczowice oraz Sudeckie Stowarzyszenie Strzeleckie wspólnie zorganizowali Piknik Ekologiczny z okazji Dnia Dziecka. Dzieci przybyły bardzo licznie i z radością oddały się świetnej zabawie w pięknym słońcu.

Twoja reakcja na artykuł?

4
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group