Środa, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 2353
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Udany start naszych zawodników

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 4 grudnia 2017, 10:57
Aktualizacja: 10:59
Autor: PAW
Fot. użyczone
W Hali Sportowej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu odbył się Otwarty Puchar Makroregionu Zachodniego OYAMA PFK w Kata i Kumite.

Organizatorem zawodów był Wrocławski Klub Karate Oyama DRAGON. W Pucharze wystartowało 334 zawodniczek i zawodników reprezentujących 23 ośrodki: Herby, Kozienice, Lubsko, Nowogród Bobrzański, Jasień, Cottbus (Niemcy), Brzeszcze, Koło, Kraków KOYAMA, Kraków KAS, Białystok, Turek, Radom, Piotrków Trybunalski, Żagań, Łódź, Jelenia Góra, Lubliniec, Katowice GOLIAT, Wrocław DKOK, Wrocław DRAGON , Wałbrzych Tezuka, Strzegom Tezuka.

Sędzią Głównym Pucharu był Shihan Rafał Majda 5 dan (Jelenia Góra), a Sędzią konkurencji Kata Shihan Andrzej Tomiałowicz 5 dan (Lubsko). Obowiązki sędziów maty wypełniali: Shihan Eugeniusz Stanisławek 6 dan (Wałbrzych, Kyokushin Tezuka Group) oraz Sensei: Tomasz Klimaszewski 4 dan (Radom), Dariusz Szulc 4 dan (Piotrków Trybunalski). Sędziowie PKTG: Michał Szymański 1 dan, Lucjan Górski 1 kyu, Julian Górski 1 kyu, Mateusz Wawrzyniak 2 kyu. W porannym konkursie Kata wystartowały 172 osoby, a w popołudniowych konkurencjach Lekki Kontakt oraz Semi-knockdown Juniorów i Seniorów walczyło 213 zawodniczek i zawodników.

Pojedynki rozegrano na trzech matach.

Wyniki zawodników Wałbrzyskiego Klubu Karate Kyokushinkai i Strzegomskiego Klubu Karate kyokushinkai w Kata

Dziecko Starsze – Chłopcy
3. Maksymilian Pięta, Wałbrzych

Młodzicy
1. Marcel Dybka, Wałbrzych 

Juniorki
2. Anna Lubas, Wałbrzych 

Juniorzy
1. Krystian Janicki, Strzegom 
2. Miłosz Baroszuk, Wałbrzych 

Juniorki Starsze
2. Aleksandra Gołdyn, Wałbrzych 

Juniorzy Starsi 
1. Michał Przybylski, Wałbrzych
2. Szymon Chrzanowski, Wałbrzych 

Wyniki zawodników WKKK w Kumite

LEKKI KONTAKT

Juniorki Młodsze – 40 kg
3. Cząstkiewicz Julia, Wałbrzych 

Juniorzy Młodsi + 60 kg 
1. Oskar Kubat, Wałbrzych 

SEMI–KNOCKDOWN

Juniorki – 55 kg
1. Katarzyna Ziółkowska, Wałbrzych 

Juniorzy + 75 kg 
2. Olaf Filipkowski, Wałbrzych 

Seniorki + 60 kg - Gala
2. Dominika Szmit, Wałbrzych

Seniorzy – 90 kg
1. Dawid Gościniak, Wałbrzych

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group