Niedziela, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 1484
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Unia Pracy krytykuje radnego Szpura

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 13 lutego 2013, 10:39
Aktualizacja: Czwartek, 14 lutego 2013, 7:54
Autor: red
Fot. red.
Dotarł do naszej redakcji list otwarty autorstwa Marka Szewczyka, przewodniczącego Rady Okręgowej Unii Pracy. List jest skierowany do radnego Pawła Szpura.

LIST OTWARTY:

Szanowny Pan
Paweł Szpur, Radny Rady Miasta Wałbrzycha

Z niedowierzaniem i ogromnym zaniepokojeniem przeczytałem na ogólnie dostępnym portalu Facebook Pańską - bądź co bądź osoby reprezentującej pewien krąg mieszkańców Wałbrzycha (tych co oddali w samorządowych wyborach na Pana swój głos) – wypowiedź, stwierdzającą , że tragedia robotników i ich rodzin, którzy znaleźli się pod gruzami Fabryki Porcelany KSIĄŻ w Wałbrzychu to….masakra.

Bez wątpienia ma Pan wystarczające dowody, by tragedię tę uznać za rzeź ludności cywilnej, połączoną z okrucieństwem i znęcaniem się (takie, według powszechnie znanych encyklopedii ma wyraz MASAKRA znaczenie).

Proszę zatem o przekazanie tych dokumentów organom ścigania, a nam Wałbrzyszanom, udzielenie wyjaśnienia, dlaczego miast te dokumenty przekazać prokuraturze czy policji i uszanować rodzinne tragedie, wszem i wobec oświadcza Pan, wykorzystując do tego internet, że ta tragedia, to masakra.

Szanowny Panie

Dodatkowe sprawianie bólu – a tego bez wątpienia Pan dokonał (!) – osobom dotkniętym tą, (najprawdopodobniej) katastrofą budowlaną i ich rodzinom jest po prostu niesmaczne!

No chyba że miał Pan w tym jakiś – dla mnie zupełnie niezrozumiały – powód.

Oczekuję Pańskich wyjaśnień i wskazania dowodów , które upoważniły Pana, by zdarzenie to nazwać masakrą.

Przewodniczący Rady Okręgowej
Unii Pracy
Marek Szewczyk

Czytaj również

Komentarze (35) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group