• Wtorek, 20 sierpnia 2019
  • Godz. 8:09
  • Imieniny: Bernarda, Samuela, Sobiesława
  • Czytających: 2203
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Usługa Dolny Śląsk News już dostępna

Wiadomości: REGION
Czwartek, 16 lutego 2012, 8:05
Aktualizacja: 8:05
Autor: opr. PAW
Fot. PAW
Sport, kultura, turystyka – teraz najświeższe newsy z regionu bezpośrednio w twojej komórce.

W jaki sposób być na bieżąco? To proste – wystarczy skorzystać z aplikacji Dolny Śląsk News, która błyskawicznie dostarczy na telefon komórkowy z systemem Android wszelkie niezbędne informacje o wydarzeniach organizowanych, współorganizowanych lub objętych patronatem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Program można pobrać bezpłatnie dzięki usłudze Android Market (dostępnej w każdym telefonie z systemem Android). Po jego automatycznym zainstalowaniu program działa w tle. Uaktywnia się w momencie, gdy jego użytkownikowi udostępniona zostaje nowa informacja o ciekawym wydarzeniu na Dolnym Śląsku. Może to być na przykład zaproszenie na koncert, podanie wyników imprezy sportowej czy zarekomendowanie nowej trasu turystycznej. Wystarczy wówczas w pojawiającym się oknie kliknąć link, aby przenieść się na konkretną stronę WWW zawierającą szczegóły tego wydarzenia.

Aplikacja Dolny Śląsk News ma wbudowaną opcję archiwum, dzięki czemu można sięgnąć również do starszych, przesłanych wcześniej wiadomości. W ten sposób użytkownik może prześledzić rozwój danego wydarzenia. Liczba newsów w archiwum jest nieograniczona.

Najważniejszy test system Dolny Śląsk News przejdzie już w najbliższy weekend. W dniach 17- 19 lutego Jakuszycka Polana w Szklarskiej Porębie gościć będzie najznamienitsze postaci świata sportu, m.in. Justynę Kowalczyk oraz Marit Bjoergen. Dzięki najnowszej aplikacji użytkownicy telefonów komórkowych z systemem Android będą na bieżąco informowani o zawodach, dokładnym programie, wynikach oraz wielu innych szczegółach dotyczących tej imprezy.

Źródło: www.umwd.pl

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Limciu 16-02-2012 19:29
Chyba usługa jeden news Dolny Śląsk. Ten sam już od tygodnia.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group