Czwartek, 13 maja
Imieniny: Roberta, Serwacego
Czytających: 3083
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Victoria z nowym trenerem i nowymi siatkarzami

Piątek, 13 lipca 2012, 16:42
Aktualizacja: 16:43
Autor: PAW
Wałbrzych: Victoria z nowym trenerem i nowymi siatkarzami
Fot. PAW
Nie próżnują działacze siatkarskiej Victorii PWSZ Wałbrzych, którzy już podali nazwisko nowego trenera oraz wzmocnili skład nowymi graczami.

Nowym szkoleniowcem zespołu seniorów został Marek Olczyk. Olczyk wcześnie był siatkarzem Victorii i kilku innych klubów, a od pewnego czasu szkolił w wałbrzyskim klubie młodzież.

Kolejnymi dobrymi informacjami napływającymi z obozu siatkarzy są wzmocnienia, jakie poczynili działacze, które jasno wskazują kierunek, w jakim klub ma podążać. Wprawdzie Victoria spadła do III ligi, ale chce występować w II lidze i taka możliwość oczywiście istnieje, ale zgodę na to muszą wydać władze związku piłki siatkowej.

Roczny kontrakt z Victorią podpisał Jarosław Pizuński. To środkowy, który ma za sobą grę na wysokim poziomie i z pewnością będzie dla Victorii sporym wzmocnieniem. Klub pozyskał również nowego rozgrywającego. Tym nowym jest Tomasz Michalak, który ostatni sezon spędził w MOS-ie Będzin. Oprócz wzmocnień w klubie szykują się odejścia. Mowa o Radojewskim, Sdebelu i Broju, którzy grali w Wałbrzychu przez rok. Teraz zmienią oni prawdopodobnie barwy klubowe.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group