Piątek, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 4701
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: VII Piknik Wałbrzyskich Organizacji Pozarządowych

Poniedziałek, 25 września 2017, 6:48
Aktualizacja: 9:43
Autor: Robert Bajek
Wałbrzych: VII Piknik Wałbrzyskich Organizacji Pozarządowych
Fot. Robert Bajek
Na terenie Zespołu Szkół Społecznych nr 1 na Piaskowej Górze odbył się wczoraj VII Piknik Wałbrzyskich Organizacji Pozarządowych.

Piknik był okazją do prezentacji ofert, metod działania i osiągnięć Wałbrzyskich Organizacji Pozarządowych, do integracji i rozmów na temat wspólnych działań. W ramach Pikniku zorganizowano między innymi zajęcia plastyczne nie tylko dla najmłodszych, pokazy i warsztaty udzielania pierwszej pomocy, prowadzone przez ratowników medycznych i przedstawicieli Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, konkursy wiedzy z atrakcyjnymi nagrodami, warsztaty modelarskie a także zajęcia i pokazy taneczne. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku i potraw z grilla.

Dodatkowo w ramach Pikniku, który wpisał się w kalendarz IV Wałbrzyskich Senioraliów, zorganizowano tematyczną grę miejską, która swój początek miała w Śródmieściu a zakończenie w wałbrzyskim Zespole Szkół Społecznych. Realizatorami imprezy byli: Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych i Wałbrzyskie Towarzystwo Oświatowe.

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group