Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 1852
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

W Czarnym Borze po pierwszej sesji

Wiadomości: REGION, Czarny Bór
Czwartek, 4 grudnia 2014, 12:12
Aktualizacja: Czwartek, 5 lutego 2015, 7:36
Autor: opr. PAW
Fot. PAW
Ślubowanie, wybór przewodniczącego i wiceprzewodniczącego to główne punkty inauguracyjnej sesji w Czarnym Borze.

Radni wybrani na kadencje 2014-2018 złożyli najpierw ślubowanie. Tak samo uczynił wójt Adam Górecki, który uzyskał 86 procentowe poparcie w tych wyborach.

Później była mowa o planach na najbliższą kadencję i wójt podkreślił, że obecnie sprawą priorytetową dla gminy jest dokończenie budowy obwodnicy Czarnego Boru. Gmina nadal ma zamiar starać się o pozyskiwanie środków zewnętrznych, by móc realizować kolejne inwestycje.

W wyborach na przewodniczącego oraz wiceprzewodniczącego rady nie było niespodzianek. Ponownie na te funkcje zostali wybrani Sylwestra Wawrzyniak jako przewodnicząca i Ryszard Nowakowski jako jej zastępca. Szefem komisji budżetu wybrano Krystynę Stawiarską, szefem komisji spraw społecznych będzie nadal Tomasz Kosek, pracami komisji oświaty będzie zarządzał Dariusz Malinowski, a za organizację pracy w komisji rewizyjnej będzie odpowiadać Marzena Łatka.

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~v 4-12-2014 13:26
nie no Malinowski od edukacji , wybitna postać, wykształcony, obyty, bezstronny, uczciwy, przystojny rewelacja, teraz to edukacja ruszy z kopyta, chyba ma honoriscausa Zespołu szkół w Czarnym Borze i myślę, że kilka fakultetów tylko dyplomy zaginęły. Policzek dla nauczycieli ten człowiek.
~wał 5-12-2014 18:28
zdjęcie nr 6, p.Wiesiu, przecież wygraliście wybory, to co oznacza ta mina
~V1 10-12-2014 13:07
Do V -ile w tobie złośliwości, ironii, pogardy dla ludzi, jak można tak pisać o człowieku! Jakim trzeba być żeby tak oceniać ludzi, tryskać jadem złośliwości-ohyda! Jakoś pan Darek był poprzednie cztery lata w komisji i radził sobie bardzo dobrze i teraz też da radę. Mogę powiedzieć jedno człowiek który pisze tak o drugim człowieku ma kompleksy sam na swoim punkcie -wyrazy współczucia.Pan Darek jest społecznikiem i przyzwoitym człowiekiem . Tyle

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group