Niedziela, 13 czerwca
Imieniny: Antoniego, Lucjana
Czytających: 2370
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: W Galerii Victoria będzie królował futbol

Sobota, 9 czerwca 2012, 11:48
Aktualizacja: 11:48
Autor: PAW
Wałbrzych: W Galerii Victoria będzie królował futbol
Fot. organizatorzy
Najbliższa impreza w Galerii Victoria, przygotowana z okazji nadchodzących Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej EURO 2012, odbędzie się już dziś i jutro i z pewnością przyciągnie wielu kibiców piłki nożnej z Wałbrzycha i okolic. Jedną z głównych atrakcji będzie turniej futbolowy o charakterze otwartym dla amatorów i profesjonalistów.

Turniejowi towarzyszyć będzie wiele dodatkowych wydarzeń, w tym konkursy i zabawy piłkarskie, z wykorzystaniem symulatorów gry w piłkę nożną, a ponadto skonstruowany zostanie sportowy plac zabaw dla dzieci. Każdy z klientów, który dokona zakupów w sklepach galerii do 9.06.2012 r. i będzie posiadał paragon potwierdzający dokonanie zakupów w tych dniach, może wpisać się na listę zawodników i wziąć udział w turnieju Galeria Victoria Cup. Główną nagrodą są upominki rzeczowe UEFA Euro 2012, ufundowane przez sponsora.

Turniej będzie odbywał się w systemie 2 K.O., na standardowych stołach do rozgrywek futbolu stołowego, a zawody prowadzone będą przez profesjonalnych sędziów. Kolejną okazją do sprawdzenia piłkarskich umiejętności będą zawody o tytuł najlepszego strzelca, które odbędą się na symulatorze gry w piłkę nożną. Każdy z zawodników może wykonać określoną ilość strzałów na bramkę, wygrywa osoba, która będzie miała największą ilość celnych trafień do bramki. Zmagania zawodników odbywają się w systemie pucharowym.

Piłkarski plac zabaw dla dzieci to z kolei propozycja dla najmłodszych. W Galerii Victoria zostanie wyznaczona przestrzeń z akcesoriami sportowymi do prowadzenia gier i zabaw sportowych oraz interaktywnych zadań manualnych dla dzieci. Chorągiewki, słupki, piłki, szarfy, woreczki, koła, zabawki, stoliki z krzesełkami, akcesoria do rysowania, itp., a do tego stanowisko do piłkarskiego body paintingu, gdzie animator pomaluje uczestników zabawy w specjalne wzory. W trakcie zabawy odbędą się: turniej wiedzy piłkarskiej, rozwiązywanie zagadek związanych z przepisami gry w piłkę nożną, tor sprawności piłkarskiej (zabawy sprawnościowe z mini piłkami na specjalnym torze przeszkód), konkurs plastyczny – UEFA Euro 2012, mistrz rzutów karnych czy konkurs na najciekawszy malunek na twarzy. Oczywiście nie zabraknie także spotkania z piłkarzami reprezentującymi region w piłkarskich rozgrywkach ligowych, będą prezentacje mistrzów w rozgrywkach futbolu stołowego, prezentacje oferty klubów piłkarskich, a także rozdawanie autografów i możliwość wykonania pamiątkowych fotografii z piłkarzami.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group