• Niedziela, 15 grudnia 2019
  • Godz. 14:41
  • Imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny, Waleriana
  • Czytających: 3636
  • Zalogowanych: 2
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

W Galerii Victoria czuć już święta

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 5 grudnia 2011, 17:49
Aktualizacja: Wtorek, 6 grudnia 2011, 7:22
Autor: PAW
Fot. PAW
Przez dwa dni w Galerii Victoria można było poczuć smak zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

W sobotę i niedzielę dzieci miały nie tylko możliwość spotkania się ze Świętym Mikołajem, ale także możliwość udziału w kilkugodzinnej zabawie z jego orszakiem.
- Takie konkursy i taki sposób zabawy z dziećmi uważam za trafiony pomysł – mówi Justyna Gapiowska, która przyszła do Galerii Victoria z 4-letni synem Marcinem.

Od godziny 12.00 do 19.00 na klientów Galerii Victoria czekało mnóstwo niespodzianek. Śnieżynki Hostessy rozdawały drobne słodkości. Przygotowany został również kącik maluszka z animacją. Na dzieci czekały bujaki, klocki gigant i drobne zabawki oraz animator.

Zabawa ze Skrzatami Świętego Mikołaja to była propozycja dla nieco starszych. A frekwencja dopisała. Przez kilka godzin przewinęły się tutaj setki dzieci, które mogły liczyć na - świąteczne tańce integracyjne - integracyjne zabawy z Chustą Klanza - wspólne zabawy plastyczne - występ z małą orkiestrą – zabawy z instrumentami muzycznymi - konkursy tematyczne z drobnymi nagrodami - zimowe igrzyska sportowe. Oczywiście nie mogło zabraknąć Świętego Mikołaja, z którym maluchy robiły sobie pamiątkowe zdjęcia.

Dodatkową atrakcja, która cieszyła się dużym powodzeniem było malowanie twarzy, a każdy mały gość miał okazję zamienić się w ulubione zwierzątko. Dla dzieci starszych przygotowany został pokaz świątecznego orgiami oraz rodzinne klejenie najdłuższego łańcucha choinkowego. Poza tym odbył się pokaz skręcanych baloników – wyczarowane zostały kolorowe kwiaty, psy i koty. Sporą furorę wśród klientów Galerii Victoria robiły pomocnice Mikołaja, które poruszały się po centrum handlowym za pomocą szczudłów.

Na zewnątrz, mimo niesprzyjającej aury i niemal bezustannie padającego deszczu, na dzieci czekała kolejna atrakcja, a mianowicie dwa renifery, z którymi również można było zrobić sobie zdjęcie. Renifery pochodzą z Finlandii. Siedem lat temu sprowadził je do Polski Marian Pędzimąż. Spodobały mu się te sympatyczne zwierzaki i postanowił otworzyć ich hodowlę. Dziś stado liczy kilkanaście sztuk.

To nie koniec atrakcji, jakie przygotowała Galeria Victoria na okres przedświąteczny. W dniach 17-18 grudnia odbędzie się tutaj Świąteczny Jarmark Produktów Regionalnych oraz Koncert Kolęd i Pastorałek. Cały czas trwa wystawa choinek udekorowanych przez dzieci z wałbrzyskich szkół i przedszkoli.

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~Yo 5-12-2011 21:21
Tak się bawi tak się bawi. Patologia z palestynyyyyyyyyyyyyyy.
~ 5-12-2011 21:21
Ten sam wystrój co w zeszłym roku. Szkoda.
~ 5-12-2011 21:22
To jest dokładnie to samo co było w zeszłym roku!
~walbrzych 5-12-2011 21:36
Świetnie zawsze się coś tam dzieje żywe renifery mikołaj , super
~gość portalu 5-12-2011 22:30
Na wałbrzyszek.com napisano Katolickich Świętach Bożego Narodzenia. Antyklerykały jeszcze nie krzyczą?
~xxxx 7-12-2011 21:10
Yo,to ty jesteś ta patologia????????
~steven 11-12-2011 12:07
Bogaty kraj,wspaniałe galerie, szczęśliwi mieszkańcy,czarujący prezydent Wałbrzycha!Dzięki Ci Panie że doczekałem tych czasów!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group