Sobota, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 9091
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Sokołowsko: W klimacie świąt

Piątek, 15 kwietnia 2022, 7:20
Autor: red
REGION, Sokołowsko: W klimacie świąt
Fot. Ziemia Wałbrzyska
W Domu Wczasów Dziecięcych „Odrodzenie” w Sokołowsku, który podlega Sanatoriom Dolnośląskim, odbyło się przedświąteczne wielopokoleniowe spotkanie integracyjne.
- Miałem okazję wspólnie spędzić czas z przebywającymi w ośrodku dziećmi, młodzieżą, ich rodzicami oraz seniorami z dotkniętej wojną Ukrainy i poczuć klimat nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy - mówi starosta Krzysztof Kwiatkowski.

Dzieci malowały pisanki oraz przygotowały występy artystyczne. Chociaż na chwilę uchodźcy mogli zapomnieć o toczącej się w ich kraju wojnie i wspólnie z pracownikami Domu Wczasów Dziecięcych „Odrodzenie” i zaproszonymi gośćmi cieszyć się z nadchodzących Świąt. Na koniec spotkania wszyscy zostali poczęstowani tradycyjnym świątecznym daniem-żurkiem. Wspólnie ze starostą w spotkaniu uczestniczyli: Grzegorz Macko - Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego, Andrzej Lipiński - Burmistrz Mieroszowa, Tomasz Maciejowski - Prezes Zarządu Sanatoria Dolnośląskie sp. z o.o., Bartłomiej Gregorczyk - Prezes Wałbrzyskiego Rynku Hurtowego.

Twoja reakcja na artykuł?

1
33%
Cieszy
2
67%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group