Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 2633
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: W PSP 15 świętowano

Sobota, 4 czerwca 2016, 12:16
Autor: Robert Bajek
Wałbrzych: W PSP 15 świętowano
Fot. Robert Bajek
Wiele działo się wczoraj w Publicznej Szkole Podstawowej nr 15 im. Jana Kochanowskiego w Wałbrzychu, a to za sprawą odbywającego się tam Święta Szkoły.

W ramach Święta Szkoły przygotowano wiele atrakcji: od warsztatów, spotkań i prezentacji, przez zmagania sportowe i taneczne, po zabawę podczas festynu. Uczniowie mogli wziąć udział w różnego rodzaju doświadczeniach chemicznych, warsztatach plastycznych obejmujących tworzenie prac z wykorzystaniem nowych technik artystycznych, w kursie udzielania pierwszej pomocy, warsztatach fryzjerskich, grach i zabawach słownych czy w warsztatach scrapbookingu, skierowanych do miłośników języków obcych.

Równie ciekawie wyglądała propozycja zajęć rekreacyjno-sportowych. Była Zumba, bicie rekordu w ilości uczestników tańczących wspólnie jeden z układów tanecznych, były treningi koszykówki i siatkówki, mecze piłkarskie, biegi terenowe i sprawnościowe a także tory przeszkód. Wszystko to uczniowie PSP 15 uwieczniali podczas telewizyjnej relacji z tego szczególnego dnia, którego zakończeniem był festyn, na którym nie zabrakło oczywiście muzyki, mydlanych baniek, kiełbasek z grilla i dobrej zabawy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group